11.01.2009

XVI Puchar Prezesa

Zdjęcie 14 / 20
Powiązane artykuły

Klasa okręgowa: Mecz na szczycie spełnił oczekiwania (+ zdjęcia)

12.05.2024

Wicelider z Bukowiny Tatrzańskiej w sobotę miał szansę wyprzedzić przodującego w tabeli Jordana. Bezlitośni na własnym terenie dla Płomienia okazali się lipniczanie.

Klasa A: Ostrowsko jedną nogą w B-klasie (+dwie galerie)

11.05.2024

Rozpoczęła się 20 kolejka spotkań Macron A-klasy Podhale. Nie poprawi swoją pozycję w tabeli Lokomotiv Chabówka, który meczu na swoim terenie uległ piłkarzom z Zakopanego. Dunajec Ostrowsko poniósł kolejną wysoką porażkę i ma bardzo małe szanse na utrzymanie ligowego bytu.

Klasa A: Bór lepszy w meczu na szczycie! Hokej w Czarnym Dunajcu (+dwie galerie)

01.05.2024

Piłkarze Macron A Klasy Podhale rozgrywają 19 kolejkę w weekend majowy. W meczu na szczycie piłkarze z Dębna pewnie pokonali rezerwy Lubania i to na ich terenie!

Klasa Okręgowa: Walka do ostatnich sekund (+ trzy galerie)

28.04.2024

W dwóch sobotnich spotkaniach decydujące o punktach bramki padały w doliczonym czasie gry. Jako jedyni, swój mecz bez przeszkód wygrali zawodnicy Huraganu.

THL. Mieli plan, ale nie wypalił (+trzy galerie)

02.03.2024

Mecze o dużą stawkę często nie dają satysfakcji estetom. Często paraliżują ruchy hokeistom, ze względu na duża nerwowość.

THL. Zabrakło soli (+dwie galerie)

01.03.2024

Rozdział pod tytułem sezon zasadniczy przeszedł do historii. Tym samym poszedł w niepamięć i rozpoczęła się walka od nowa. Walka o medale i sławę.

Turniej mini hokeja w Nowym Targu (cztery galerie!)

24.02.2024

Dwa dni gry w mini hokeja, dwadzieścia meczów, konkurs rzutów karnych, osiem zespołów, w tym dwie drużyny MMKS Podhale Nowy Targ. W Nowym Targu rozegrano międzynarodowy turniej w mini hokeju Tatry Cup. Zawody na podium ukończyła jedna z drużyn MMKS Podhale Nowy Targ.

Byłeś na meczu Podhala z Tychami? ( + dwie galerie zdjęć)

23.12.2023

Sprawdź, czy oko naszego fotoreportera uchwyciło cię jak dopingiem pomagasz „Szarotkom”.

Macron A Klasa: Podsumowanie rundy jesiennej (+zdjęcia)

12.11.2023

Runda jesienna sezonu 2023/24 Macron A Klasy – Podhale dobiegła końca. Niniejszym spróbujemy ocenić jaki poziom sportowy osiągnęły drużyny w naszym regionie, jak również postanowiliśmy zapytać niektórych opiekunów ekip jak oceniają osiągnięte w tej rundzie wyniki. Wszystkie zespoły rozegrały po 14 spotkań, tak więc na wiosnę piłkarze rozegrają jeszcze po 12 meczy.

Klasa Okręgowa: Pięć goli snajpera! (dwie galerie)

05.11.2023

W rozgrywanej awansem z wiosny kolejce, naszym reprezentantom wiedzie się w kratkę. Litości dla ostatniej w tabeli Słomki nie miał Jordan. Na dobrą drogę powrócił Orkan, w zdecydowanie gorszych nastrojach boisko opuszczali dziś zawodnicy Wiatru, Lubania oraz Babiej Góry.

Europejskie drużyny młodzieżowe w Nowym Targu (trzy galerie, wyniki)

05.11.2023

AKTUALIZACJA Sześć drużyn bierze udział w turnieju European Hockey Games w kategorii U16, który od piątku rozgrywany jest w Nowym Targu.

Macron A Klasa Podhale - Kończymy rundę! "La Manita" w Zakopanem (dwie galerie)

04.11.2023

Dziś i jutro piłkarze Maron A Klasy Podhale rozegrają 14 kolejkę spotkań, kończąc tym samym I rundę rozgrywek. Na początek w meczu dwóch beniaminków zdecydowanie lepsi okazali się piłkarze z Zakopanego, którzy wysoko pokonali Jarmutę. Pozostałe mecze odbędą się w niedzielę.

Macron A Klasa Podhale: kolejne zwycięstwo Jarmuty, Orawa pokonana w Czarnej Górze (+dwie galerie)

28.10.2023

W ten weekend rozegrana zostanie 13 kolejka Macron A Klasy Podhale. Zawodnicy rywalizowali dzisiaj w Łapszach i Ostrowsku

Klasa Okręgowa: Trzy gole w doliczonym czasie gry! (+ zdjęcia)

22.10.2023

Tak intensywnego przebiegu zdarzeń w doliczonym czasie gry nie ogląda się zbyt często. W Rabie Wyżnej gospodarze wymieniali się ciosami z Lubaniem do ostatniej sekundy. Coraz lepiej na własnym terenie radzi sobie Turbacz. Niestety passa zespołu z Mszany Dolnej zostaje podtrzymana kosztem Babiej Góry.

IV liga: Derby palce lizać (+ zdjęcia)

22.10.2023

Jesienne derby Podhala odbyły się na stadionie w Białce Tatrzańskiej. Na brak emocji nie można było narzekać, a widowisko trzymało w napięciu do końcowego gwizdka.

O "Złotą łyżwę Podhala” (wyniki + dwie galerie)

15.10.2023

Nowotarskim lodowiskiem przez dwa dni zawładnęli łyżwiarze figurowi, którzy rywalizowali w ogólnopolskich zawodach o „Złotą łyżwę Podhala”.

Macron A Klasa: Lider zgodnie z planem, Zakopane pnie się w górę (+dwie galeria)

07.10.2023

W dniu dzisiejszym rozegrano tylko dwa spotkania a Macron A Klasy. Zwycięstwa padły łupem gospodarzy tj. Lubania II Zapory i piłkarzy z Zakopanego. Reszta spotkań odbędzie się w niedzielę.

Macron A Klasa: Lider poległ na Orawie (+cztery galerie)

01.10.2023

W sobotę rozpoczęła się 9 kolejka Macron A Klasy. Na początek Zakopane pewnie wypunktowało piłkarzy z Lasku. W najciekawszym spotkaniu, najlepsza drużyna rozgrywek Lubań II Zapora nie sprostała piłkarzom z Jabłonki.

THL. Hat – trick Neupauera (+zdjęcia)

24.09.2023

AKTUALIZACJA Do byłej stolicy polskiego hokeja zjechał niespodziewany lider rozgrywek. Torunianie w czterech rozegranych spotkaniach zgromadzili komplet punktów.

IV liga: Trzecia wygrana Wierchów. Odkupienie Watry (dwie galerie)

24.09.2023

Rabczanie na własnym boisku podejmowali przedostatnią drużynę w ligowej tabeli. Emocji w tym starciu nie zabrakło do końcowego gwizdka arbitra. Po ostatniej bolesnej porażce, szybko otrząsnęła się Watra.

IV liga: Czyste konta i kolejne punkty naszych drużyn (dwie galerie)

16.09.2023

Zarówno Wierchy jak i Watra zagrały dziś swoje domowe spotkania na zero z tyłu. Lepsze nastroje dopisują jednak w Rabce, gdzie kibice zobaczyli trzy bramki. Powody do radości ma również Lubań. Maniowianie na własnym boisku rozprawili się z drużyną z Jawiszowic.

Macron klasa A: Hokej w Dębnie. Pierwsze zwycięstwo Łapsz (cztery galerie)

09.09.2023

Rozpoczęła się 6 kolejka Macron -A Klasy. W pierwszym spotkaniu Łapsze pokonały Granit Czarna Góra odnosząc tym samym premierowe zwycięstwo w lidze. Trwa mecz na szczycie Bór - Lubań II Zapora Kluszkowce

IV liga: Spory niedosyt (+zdjęcia)

03.09.2023

Nieskuteczność powoli staje się zmorą Lubania. Remis w spotkaniu z Dalinem pozostawia spory niedosyt. Podobne odczucia po starciu z Limanovią towarzyszyły Watrze. Punkty w ostatnich sekundach uciekły rabczańskim Wierchom.

MACRON A Klasa - Nokaut w I połowie (trzy galerie)

02.09.2023

W dniu dzisiejszym odbyło się tylko jedno spotkanie w którym Orawa pewnie pokonała drużynę z Zakopanego. W niedzielę odbędą się kolejne spotkania 5 kolejki.

MACRON Klasa A: kolejne zwycięstwo Orawy (dwie galerie)

26.08.2023

Rozpoczęła się kolejna już czwarta kolejka Macron A Klasy. trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze z Jabłonki którzy pewnie wypunktowali rywali z Łapsz Niżnych.

Macron A Klasa: trzecie zwycięstwo Lubania II Zapora i fotel lidera (+dwie galerie)

19.08.2023

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się trzecia kolejka Macron A-Klasy Podhale. W pierwszym spotkaniu Lubań II Zapora Kluszkowce po zaciętym meczu pokonał piłkarzy z Zakopanego.

MACRON A klasa Podhale - Pierwsze zwycięstwo Orawy (dwie galeria)

15.08.2023

W dniu dzisiejszym rozegrana zostanie druga kolejka MACRON A Klasy. W pierwszym spotkaniu Orawa Jabłonka w minimalnych rozmiarach pokonała piłkarzy z Lasku, zwyciężając po raz pierwszy w nowym sezonie.

MACRON A Klasa Podhale - zaczynamy sezon! Na pierwszy ogień derby Czarnego Dunajca! (+dwie galerie)

12.08.2023

Sezon 2023/24 rozpoczął się w dniu dzisiejszym w Dębnie gdzie druga drużyna ub. roku Bór gościła Łapsze Niżne. Najważniejszy meczem wydają się być jednak derby Czarnego Dunajca, gdzie Czarni podejmują beniaminka AP Wisłę!

IV liga: Wierchy kończą sezon w imponującym stylu (+dwie galerie)

25.06.2023

Na stadionie w Rabce do bramki trafiała tylko jedna drużyna. Gospodarze nie mieli litości dla rywala z Oświęcimia. Lubaniowi nie udało się zatrzymać wicelidera z Niecieczy. Porażka w ostatnim meczu nie zmienia faktu, że maniowianie mają za sobą świetny sezon.

IV liga: Na to czekali kibice w Rabce! (dwie galerie)

11.06.2023

Po słabszym okresie, nastał dobry czas dla Wierchów. Rabczanie w spotkaniu z Okocimskim, dali swoim kibicom powód do radości rozpieszczając ilością bramek. Równie dobre nastroje po tej kolejce zapanowały w Maniowach.

Klasa B: Lekkie rozluźnienie (dwie galeria)

11.06.2023

Będący pewni awansu gracze z Czarnego Dunajca i Zakopanego gubią punkty w tej kolejce.

Klasa A: mecz bramkarzy w Kluszkowcach, Lubań o krok od awansu! (dwie galerie)

10.06.2023

W dniu dzisiejszym rozgrywana jest 24 kolejka podhalańskiej Klasy A. Na początek w Kluszkowcach fantastycznie zaprezentowali się bramkarze, którzy wybronili szereg sytuacji stuprocentowych dla swoich drużyn.

Klasa A: ważne zwycięstwo Ostrowska (+dwie galerie)

08.06.2023

W dniu dzisiejszym piłkarze podhalańskiej A Klasy odrabiają zaległości. W pierwszym meczu którego stawką było utrzymanie w lidze, bardzo ważne zwycięstwo odniósł Dunajec Ostrowsko dzięki czemu oddalił się od strefy spadkowej.

Klasa A: Spadek Białych, Maciasz katem Ostrowska (+dwie galeria)

28.05.2023

Meczem sąsiadów zza miedzy rozpoczęła się 22 kolejka podhalańskiej A klasy. Lepsi po raz drugi w sezonie okazali się piłkarze Przełęczy Łopuszna

IV liga: Ujarzmili bestię (+dwie galerie)

20.05.2023

Gracze Lubania utwierdzają nas w przekonaniu, że z własnego boiska potrafią uczynić twierdzę. Dziś przekonał się o tym lider z Jaśkowic.

Klasa A: grad bramek w Łapszach (+dwie galerie)

20.05.2023

Spotkaniem Lokomotivu Chabówka z Lubań II Zapora Kluszkowce rozpoczęła się kolejna kolejka rozgrywek podhalańskiej klasy A.

PP: wielki futbol w Rokicinach (+dwie galerie)

17.05.2023

Wczoraj i dziś rozgrywane są kolejne spotkania Pucharu Polski na szczeblu podhalańskim.

Klasa A: bez niespodzianki (+dwie galerie)

14.05.2023

Punktualnie o godzinie 14 w sobotę pierwszy gwizdek zabrzmiał na boisku w Naprawie otwierając 20 kolejkę rozgrywek klasy A.

PP. Szansa na sukces (+dwie galerie)

11.05.2023

W środę drużyny z naszego regionu rozegrały spotkania na szczeblu podhalańskim o Puchar Polski. Dwa spotkania wyłoniły zwycięzców dopiero po rzutach karnych.

Klasa Okręgowa: Różnica jednego gola (+trzy galerie)

07.05.2023

Wszystkie spotkania z udziałem naszych drużyn kończyły się rozstrzygnięciem przewagą jednej bramki.

IV liga: Przełamanie z przytupem (+ dwie galerie)

06.05.2023

Radość kibicom sprawili dziś zawodnicy Wierchów. O klątwie doliczonego czasu gry mogą mówić maniowianie.

Klasa Okręgowa: Pięć trafień snajpera! (+zdjęcia)

30.04.2023

Kanonada w Waksmundzie zainaugurowała 18. kolejkę okręgówki. Spotkanie na szczycie w Rabie Wyżnej wyłoniło nowego lidera!

Klasa A: Szok w Łapszach !!! (+dwie galerie)

29.04.2023

Spotkaniem GKS-u Łapsze Niżne ze Skalnymi Zaskale rozpoczęła się 18 kolejka podhalańskiej Klasy A. Takiej dramaturgii nie przeżywali kibice miejscowych od bardzo dawna.

Klasa A: Lider nie odpuszcza, trwa niemoc Czarnych (+zdjęcia)

22.04.2023

W dniu dzisiejszym odbyło się pięć spotkań 17 kolejki. A Klasy .W najcięższym gatunkowo spotkaniu piłkarze Boru Dębno wygrali w Zaskalu i umocnili się na pierwszym miejscu. Trwa fatalna passa Czarnych Dunajec którzy na wiosnę nie zdobyli jeszcze punktu

Klasa Okręgowa: Efektowny start lidera (+dwie galerie)

16.04.2023

AKTUALIZACJA Sobota była dniem drużyn z naszego regionu. Kapitalną formę sygnalizuje lider, efektowne przełamanie notuje Babia Góra, nie bez problemów ale zwycięsko ze swoich starć wychodzą Wiatr oraz Orkan. Jako jedyni powodów do radości nie mają zawodnicy Huraganu.

GP. Trzy dni darterskich emocji (+trzy galerie)

23.01.2023

Od piątku do niedzieli Nowy Targ, a konkretnie Hotel Ibis Style był miejscem zmagań najlepszych polskich darterów w ramach IV i V rundy Grand Prix Polskiej Organizacji Darta.

Zakończył się turniej Kotelnica Białczańska CUP (+dwie galerie)

19.12.2022

Trzytygodniowy cykl piłkarskich zmagań w ramach „Kotelnica Białczańska CUP” pod patronatem Wójta Gminy Bukowiny Tatrzańskiej dobiega końca a końcówka turnieju to prawdziwy maraton dla organizatorów. Sobota zaczęła się od zmagań skrzatów a po nich weszli starsi koledzy z kateogrii orlików.

Kotelnica CUP. Tym razem grały żaki! (+zdjęcia)

11.12.2022

Kolejna sobota w Białce Tatrzańskiej to kontynuacja cyklu turniejów piłkarskich „Kotelnica Białczańska Cup” pod patronatem wójta Gminy Bukowiny Tatrzańskiej – Andrzeja Pietrzyka.

Klasa A: Podsumowanie rundy jesiennej - druga połowa tabeli

04.12.2022

Runda jesienna sezonu 2022/2023 w Podhalańskiej Klasie A dobiegła końca. W poprzednich trzech artykułach przedstawiliśmy zespoły, które uplasowały się w w górnej części tabeli. Dziś przyszła kolej na dolną część tabeli.

Klasa A: Podsumowanie rundy jesiennej - kolejna trójka (+zdjęcia)

28.11.2022

Runda jesienna sezonu 2022/2023 w Podhalańskiej Klasie A dobiegła końca. W poprzednich materiałach zaprezentowaliśmy lidera rozgrywek oraz drużyny z trzech kolejnych miejsc tabeli, dziś prezentujemy jej środek.

Klasa A: Podsumowanie rundy jesiennej: Lubań, Czarni i Skalni powalczą o awans

22.11.2022

Runda jesienna sezonu 2022/2023 w Podhalańskiej Klasie A dobiegła końca. Awansem rozegrano jeszcze 5 meczów z rundy wiosennej. W kolejny, drugim tekście podsumowania jesiennej rundy klasy A przedstawimy drużyny z miejsc od 2 do 4.

Klasa A: Podsumowanie rundy jesiennej: Bór Dębno, lider

19.11.2022

Runda jesienna sezonu 2022/2023 w Podhalańskiej Klasie A dobiegła końca. Awansem rozegrano jeszcze 5 meczów z rundy wiosennej. Na sportowepodhale.pl opublikowaliśmy 19 materiałów, w których zrelacjonowaliśmy każdy z meczy tej rundy.

Klasa okręgowa: Ciężkie życie faworytów (+trzy galerie)

30.10.2022

Ogromna niespodzianka miała miejsce w Rabie Wyżnej, gdzie wicelider podejmował dotychczasową ostatnią drużynę w lidze. Blisko sensacji było również w Szaflarach. Łatwej przeprawy nie miał także Wiatr Ludźmierz.

Klasa A: Mistrz jesieni (+dwie galerie)

29.10.2022

Rozpoczęła się kolejna kolejka podhalańskiej klasy A

Klasa A: Nokaut w 2 minuty (+dwie galerie)

23.10.2022

Wczorajsze mecze rozgrywek A Klasy odbywały się w ciężkich warunkach atmosferycznych przy gęsto padającym deszczu. W ważnym meczu na szczycie tabeli doszło do zamiany miejsc. W Dębnie też zapachniało sensacją. W niedzielę rozgrywki także rozpoczęły się emocjonująco.

Klasa okręgowa: Osiem bramek na dzień dobry (+ zdjęcia)

16.10.2022

AKTUALIZACJA Gratką dla kibiców było spotkanie otwierające 11. kolejkę ligi okręgowej. W Rabie Wyżnej losy meczu zmieniały się w zawrotnym tempie.

Klasa A: mecz na szczycie (+trzy galerie)

08.10.2022

Kolejna kolejka podhalańskiej A klasy rozpoczęła się spotkaniem drużyn ze szczytu tabeli.

V liga: Watra na piątkę! (+dwie galerie)

08.10.2022

AKTUALIZACJA (Jarmuta - Korona) Białczanie potwierdzili, że nieprzypadkowo znajdują się w fotelu lidera.

Klasa Okręgowa: Kapitalne derby w Rabie Wyżnej i Szaflarach (+dwie galerie)

02.10.2022

Kolejka pod znakiem pojedynków drużyn zza miedzy. Najciekawiej zapowiadało się starcie nowego lidera z Huraganem.

Klasa A: Królowie strzelców (+cztery galerie)

25.09.2022

Pierwszy mecz niedzielny A Klasy przyniósł sześć goli. Po dwa gole zdobyli Franczak i Sikora.

Klasa okręgowa: Poszli za ciosem (+dwie galerie)

18.09.2022

Coraz śmielej w lidze zaczynają sobie poczynać Szaflary wraz z Huraganem. Cenne przełamanie na klasowym rywalu notuje Wiatr. Dramatyczny przebieg miały spotkania Zawratu i Jordana.

Klasa Okręgowa: Kluczowe wzmocnienia (+dwie galerie)

11.09.2022

AKTUALIZACJA Jeszcze silniejszy kadrowo Orkan wygrywa ważne spotkanie z depczącymi im po piętach w tabeli Ujanowicami. Sporo pracy między słupkami miał dziś golkiper Wiatru.

Klasa A: Egzekutor Kasperczyk! Festiwal bramek trwa! (+dwie galerie)

11.09.2022

Festiwal bramek urządzili sobie w sobotnich spotkaniach A klasy piłkarze Lubania Tylmanowa i Czarnych Czarny Dunajec, w niedzielę ich wyniki przyćmił Lubań II Maniowy - Zapora Kluszkowce

Klasa Okręgowa: Snajper wraca do formy (+trzy galerie)

28.08.2022

AKTUALIZACJA Orkan kontynuuje świetną serię, wciąż pozostając niepokonanym zespołem w okręgówce.

Klasa A: Hat-trick Iglara (+dwie galerie)

20.08.2022

Burze i ulewy jakie przeszły w sobotę po południu przez Podhale nie powstrzymały piłkarzy A klasy. O 17:30 na murawy w Lasku, Ostrowsku i Czarnej Górze weszło 6 pierwszych zespołów rozpoczynając kolejną kolejkę rozgrywek. W niedziele cztery kolejne spotkania.

Klasa Okręgowa: Wymarzony start Orkana (+ dwie galerie)

14.08.2022

Beniaminek z Raby Wyżnej w dwóch spotkaniach zainkasował komplet punktów. Brawa za charakter należą się graczom Huraganu, którzy musieli odrabiać straty w meczu z Płomieniem.

Liga Okręgowa: Falstart beniaminka, Wiatr wrócił z dalekiej podróży! (+dwie galerie)

07.08.2022

AKTUALIZACJA W Mszanie Dolnej beniaminek z Jordanowa nie zdołał sprawić niespodzianki. Kapitalny pokaz walki do końca zaprezentowali gracze z Ludźmierza.

Klasa A: Dzień debiutantów (+trzy galerie)

07.08.2022

Na niedzielę zaplanowano kolejne trzy mecze podhalańskiej klasy A. Co ciekawe w każdym udział wezmą drużyny debiutujące w rozgrywkach tej klasy.

Klasa A: Zmotywowani awansem (+dwie galerie)

25.06.2022

Lider i wicelider nie odpuścili w ostatniej kolejce i udowodnili swoją dominację w tym sezonie. Na podium pozostał Lubań Tylmanowa.

V liga: Kolejny skalp na koncie (+ dwie galerie)

08.05.2022

AKTUALIZACJA Lipniczanie nie zatrzymują się po ostatniej wygranej z Orkanem. Dziś po bardzo interesującym spotkaniu rozprawili się z rewelacją wiosny.

IV liga: Pogrom w Brzesku (+zdjęcia)

24.04.2022

AKTUALIZACJA Kolejne świetne zawody ma za sobą Lubań. Maniowianie nie mieli litości dla Okocimskiego. Powody do radości mają również w Białce Tatrzańskiej i Szczawnicy. Duży zawód spotkał za to kibiców na stadionie w Rabce.

Stary sezon zakończony, nowy sezon rozpoczęty (+zdjęcia)

11.04.2022

W sobotę na torze AMK Gorce w Nowym Targu zainaugurowano sezon trialowy. W przenikliwym zimnie i deszczu padającym na zmianę ze śniegiem rozegrano I rundę Mistrzostw Strefy Polski Południowej.

IV liga: Lubań postraszył lidera (+ dwie galerie)

10.04.2022

AKTUALIZACJADramatyczny przebieg miało spotkanie drugiej drużyny Termaliki z Lubaniem Maniowy. W Rabce również ciekawie zapowiadało się starcie sąsiadów z ligowej tabeli.

Igrzyska Młodzież Szkolnej w piłce ręcznej chłopców (+dwie galerie)

01.04.2022

W miniona środę na halach sportowych w Jabłonce i Maniowach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej ośrodków sportowych Rabka-Zdrój i Pieniny w piłce ręcznej chłopców. Zawody organizowało Powiatowe Centrum Kultury.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt (+dwie galerie)

30.03.2022

Wczoraj na halach sportowych w Jabłonce i Maniowach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt ośrodków sportowych Rabka Zdrój i Pieniny.

IV liga: Żuk bohaterem Wierchów (+dwie galerie)

27.03.2022

AKTUALIZACJA Mecz na szczycie ligowej tabeli pomiędzy Wierchami, a Popradem okazał się być popisem bramkarzy obu drużyn.

V liga: Poczekają na przełamanie (+ trzy galerie)

24.10.2021

AKTUALIZACJA Gracze Granitu nie sprawili dziś niespodzianki w Szczyrzycu. Podczas drugiej połowy meczu z Orkanem padło aż siedem goli.

Ekstraklasa. Szarotka zdemolowała rywala (+dwie galerie)

18.09.2021

Unihokeiści sezon ligowy rozpoczęli w miniony weekend, ale wtedy dwie nowotarskie drużyny przełożyły swoje spotkania. Dopiero dzisiaj po raz pierwszy zobaczyliśmy je w akcji.

V liga: Wyjazdowy koszmar (+ 3 galerie)

25.04.2021

AKTUALIZACJA Dwaj faworyci nie zawiedli na inaugurację wiosny. Jarmuta i Wiatr dopisują kolejny komplet oczek na swoje konto. O swoich wyjazdowych pojedynkach jak najszybciej muszą zapomnieć Szaflary oraz Granit.

Klasa A: Dzieje się na podhalańskich boiskach (+2 galerie)

24.04.2021

Po przerwie jaką pandemia koronawirus zafundowała rozgrywkom podhalańskiej klasy A boiska znów zaczęły tętnić życiem. Co prawda w sanitarnym reżimie, co prawda bez udziału kibiców, ale lepsze to, niż dalszy zakaz.

Klasa A: Zawodnik uderzył sędziego (+trzy galerie)

25.10.2020

AKTUALIZACJA 2 W 15. kolejce mocne zawirowania. Ostatnia prosta, a ścisk jak w tramwaju. Czołówka podhalańskiej A-klasy nabiera wyraźnych i klarownych kształtów.

Klasa B: Nie odbili się od dna (+dwie galerie)

27.09.2020

W pierwszym pojedynku niedzielnych spotkań w B klasie, Zor Frydman nie miał litości dla ostatniego w tabeli Husarza. Przed nami 8 kolejka zmagań niższych lig.

V liga: Zwycięstwa w różnym stylu (+dwie galerie)

27.09.2020

Dwa sobotnie wyjazdy naszych zespołów miały zupełnie inny przebieg. Jarmuta deklasuje kolejnego przeciwnika, Huragan również wygrywa ale po istnym dreszczowcu.

Klasa A: Skarga na jakość sędziowania i karetka na boisku (+ dwie galerie, video)

13.09.2020

AKTUALIZACJA 2 Ruszyła 9. kolejka z emocjami w tle i mnóstwem świetnych bramek.

Klasa A: Środowe nadrabianie zaległości (+dwie galerie)

26.08.2020

AKTUALIZACJA Niektóre z zaplanowanych tydzień temu spotkań zostały odwołane z powodu złego stanu boisk. Dzisiaj nadrabiamy zaległości.

Klasa A: kolejne mecze szóstej kolejki za nami (+ dwie galerie)

23.08.2020

AKTUALIZACJA! Po tym jak środowe mecze zostały w części odwołane przez intensywne opady, kolejna kolejka rozegrana została przy bardzo sprzyjającej aurze.

V liga: Szlagier dla Jarmuty (+ dwie galerie)

22.08.2020

W starciu na szczycie Jarmuta obroniła zaliczkę, którą wypracowała w pierwszej odsłonie spotkania z Szaflarami. Remisem zakończył się pojedynek Wiatru z Babią Górą. Komplet oczek przywożą za to gracze Czarnych.

Jesienna edycja Deichmann Minimistrzostw (+zdjęcia)

22.08.2020

Długo przyszło nam czekać na tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa, ale udało się i we wrześniu w Jabłonce rozpoczną się rozgrywki kolejnej edycji turnieju, który od lat przyciąga młodych piłkarzy.

Klasa A: Wbrew aurze (+ dwie galerie)

19.08.2020

Mimo, że po południu Podhalański Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu poinformował o odwołaniu, z powodu fatalnej pogody zaplanowanej na dziś 5 kolejki rozgrywek klasy A, to niektóre z zaplanowanych spotkań odbyły się. W dodatku przy ładnej pogodzie.

MP i PP. Oj działo się i jeszcze będzie się działo (+zdjęcia)

18.08.2020

Za nami sześć rund mistrzostw Polski i Pucharu Polski w motocyklowym trialu. Do wyłonienia najlepszych pozostały cztery eliminacje.

Ballerini wygrywa w Krakowie, Evenepoel triumfuje w Tour de Pologne (+cztery galerie)

10.08.2020

Davide Ballerini (Deceuninck – Quick-Step) wygrał piąty, ostatni etap 77. Tour de Pologne z Zakopanego do Krakowa. Zwycięzcą całego wyścigu został jego kolega z drużyny Remco Evenepoel. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był Rafał Majka (Bora-Hansgrohe), który zajął czwarte miejsce. Wszystkich uczestników Tour de Pologne pozdrowił dziś Papież Franciszek.

XVI Puchar Prezesa

11.01.2009

W minioną sobotę wyłoniono pierwszych mistrzów Podhala w halowej piłce nożnej na rok 2009. Miano najlepszych drużyn wywalczyli: Lubań Tylmanowa (trampkarze młodsi) i Gimnazjum Maniowy (trampkarze). Zawody finałowe, podobnie jak i eliminacyjne rozegrano w hali w Maniowach. Turniej rozgrywany był pod patronatem wójta gminy Maniowy, Waldemara Wojtaszka.