14.05.2023 | Czytano: 3972

Klasa A: bez niespodzianki (+dwie galerie)

Punktualnie o godzinie 14 w sobotę pierwszy gwizdek zabrzmiał na boisku w Naprawie otwierając 20 kolejkę rozgrywek klasy A.

Unia Naprawa - KS Lokomotiv Chabówka 1:3 (0:2)
0:1 Czyszczoń z rożnego 11
0:2 Czyszczoń główka 43
1:2 Święchowicz Tomasz z karnego
1:3 Nawara 96
Unia: Kania - Żegleń, Proszek K., Flaga, Święchowicz T., Kulka, Proszek J. Biernat, Święchowicz M., Jagódka, Masłowiec (rezerwowi: Nowak, Drobny, Berger, Kowalczyk, Mastela, Rypel, Mirek)
Lokomotiv: Polaniak - Wnękowicz, Łukaszka, Rapacz K., Smętek, Macioł, Sularz, Czyszczoń, Wojtyczko, Ślaga, Florczyk (rezerwowi: Aksamit, Nawara, Sumara, Rapacz D., Pyra)

Lubań Tylamanowa - Skalni Zaskale 6:0 (1:0)
1:0 Michałczak 10
2:0 Zep 55 
3:0 Michałczak 69
4:0 17 samobójcza 71
5:0 Lizoń 75
6:0 Lizoń 80
Lubań: Gołdyn - Michałczak, Ziemianek, Lizoń, Kołodziej, Michałczak, Kurnyta, Adamczyk, Ligas, Gołdyn S., Zep (rezerwowi: Pierzchała, Hebda, Świtecki, Zoeielec A., Kozielec K., Matyszok, Zacher, Kwit)
Skalni: Sowa - Chorążak, Strama, Truty, Chorążak, Czajkowski, Król. Luberda, Sternal, Józefczak, Strama (rezerwowi: Strug, Waliczek, Wojtasiak, Chrobak)

Dunajec Ostrowsko - Wierchy Lasek 1:1 (0:0)
1:0 Szubert M. z dystansu 68
1:1 Truty M. 70
Dunajec: Sobański - Kamiński, Ambroż, Budz, Krupa, Jurkowski, Kozieł, Skału, Mucha, Szubert, Stral (rezerwowi: Gacek, Brynkus, Moczarny, Leśnicki)
Wierchy: Nykaza J - Plewa Marcin, Gał, Benedyk, Bocheński, Jaróg D, Duda, Trzoniec, Plewa Mateusz, Jaróg M, Włodarczyk
(rezerwowi: Witkowski Arkadiusz, Czaja, Pudzisz, Jurzec, Truty, Witkowski Andrzej, Plewa G)

Granit Czarna Góra - Biali Biały Dunajec 7:1 (4:0)
1:0 Milon 4
2:0 Gryglag głową 36
3:0 Gryglag głową 40
4:0 Chowaniec 45
4:1 Łojas 52
5:1 Gogola z karnego 55
6:1 Michalski 65
7:1 Gogola z karnego 80
Granit: Gogola - Kiernoziak S., Milon, Gryglak, Matoniak, Kiernoziak K., Sarna Chowaniec, Sztuczka, Gnida, Szyszka (rezerwowi: Dzieżęga, Michalski, Gogola A., Pawlica, Maryniarczyk)
Biali: Duda - Bobak, Szostak, Pawlikowski, Czernik, Łapka, Łojas K, Zapotoczny, Bukowski, Franosz, Wróbel (rezerwowi: Gąsior, Magdziak, Karpiel, Łojas S.)

Lubań Maniowy II Zapora - Przełęcz Łopuszna 1:0 (1:0)
1:0 Wróbel z karnego 27
Lubań: Nazarenko - Koczór, Słowik, Sikora A., Wróbel; Soluś, Barnowski, Osiatkowicz, Sikora M. (rezerwowi: Sikora J., Słowik, Kowalczyk, Sikora Ł., Gorlicki A., Gorlicki D, Wolski, Najdura A, Jandura K.)
Przełęcz: Chwaniec J. - Goleniowski, Chmielak D., Chmielak M., Drżdż, Sowa, Łęczycki, Kamoń, Ligęza, Chowaniec W., Chowaniec B. (rezerwowi: Chowaniec W., Klamerus, Chowanie K.)

Mecz był wyrównany. W 27 minucie napastnik gości otrzymał drugą zółtą kartkę i od tego momentu Przełęcz grała w dziesiątkę. Mimo to, poza bramką zdobytą wtedy z karnego nie padły już kolejne bramki w tym spotkaniu.

Bór Dębno - Czarni Czarny Dunajec 4:1 (2:0)
1:0 Iglar 20
2:0 Gąsiorek 28
2:1 Czarni 60
3:1 Myśliwiec 75
4:1 Kozioł Sz. 85
Bór: Śliwa - Potoczak, Kucharski, Gąsiorek, Grzywnowicz M., Iglar, Kozioł M., Potoczak M., Potoczak P., Dutkiewicz, Myśliwiec (rezerwowi: Kudasik, Zoń, Grzywnowicz, Błachut, Kozioł Sz.)
Czarni: Slesarczuk - Wiśniowski, Strączek, Cikowski, Toczek, Kulman, Wesołowski, Pająk, Stopka-Stydencki, Pachabut, Bukowski (rezerwowi: Krupa, Żuchowski, Krzysiak, Stopka, Wszołek)

Orawa Jabłonka - GKS Łapsze Niżne 0:0 (0:0)
Orawa: Potaczek - Skorczyk, Utrata, Dworszczak M., Andrasiak, Brząkała, Mędrak, Gjądła, Smutek, Styruła, Zahora (rezerwowi: Krzysiak, Marzec, Bełciak M., Oskwarek, Bełciak D., Dworszczak R., Zahora I.) 
GKS: Kurczak - Dudas, Fąk, Bogaczyk, Handzel D., Kubasek, Szewczyk, Labuda, Chmiel, Handzel B. (rezerwowi: Truty, Bryja, Topór)

Spotkanie rozgywane w środku pola. W pierwszej połowie Orawa oddała jeden strzał w stronę bramki trafiając w poprzeczkę, w drugiej połowiek okazję miały Łapsze, ale piłka trafiła w słupek.

wo/

Komentarze







Tabela - IV liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wisła II Kraków 10 28
2. Wolania Wola Rzędzińska 11 22
3. Orzeł Ryczów 9 19
4. Bocheński KS 10 18
5. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 18
6. LKS Jawiszowice 10 17
7. Beskid Andrychów 11 17
8. Barciczanka Barcice 11 17
9. Limanovia Limanowa 11 16
10. Watra Białka Tatrzańska 11 16
11. Dalin Myślenice 10 15
12. Lubań Maniowy 11 15
13. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 10 14
14. Glinik Gorlice 10 12
15. Wierchy Rabka Zdrój 10 9
16. Poprad Muszyna 9 8
17. MKS Trzebinia 10 6
18. Unia Oświęcim 11 4
19. Niwa Nowa Wieś 11 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama