Unihokej
Nowotarżanie na podium
Już tradycyjnie w Elblągu rozgrywany jest Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w międzynarodowej obsadzie. W miniony weekend było to już 31 Festiwal.
Gang Widura nie zawiódł
Unihokejowy sezon dobiegł końca. Mecze o medale rozegrane zostały w Świeciu. Nowotarskie zespoły walczyły o brązowy krążek. Zdobyły go tylko panie.
MP. Podhale z brązowym medalem! Szarotka poza podium
AKTUALIZACJA ( mecz o brąz Szarotki) W Świeciu dokonał się ostatni akt sezonu. Rozdano medale w rywalizacji kobiet i mężczyzn z udziałem dwóch drużyn z Nowego Targu.
Są następcy. Kolejne złoto Szarotki
Po juniorach starszych, również juniorzy młodsi Szarotki sięgnęli po mistrzostwo kraju. Nowotarżanie byli nie do ugryzienia przez rywali.
MP. Finał nie dla Szarotki
Szarotka po porażce u siebie w pierwszym półfinałowym meczu play off, musiała wygrać w Zielonce, by przedłużyć nadzieję na grę w wielkim finale.
MP. Punkty bez walki
Nowotarżanki zakończyły sezon zasadniczy bez walki. Już wcześniej było wiadomo, że awansowały do SuperFinału zajmując czwarte miejsce.
MP. Huśtawka nastrojów (+zdjęcia)
Po raz trzeci w tym sezonie kije skrzyżowały utytułowane zespoły. W dwóch potyczkach zasadniczego sezonu górą byli unihokeiści Bankówki.
Mają następców
Juniorzy Szarotki na mistrzowskim tronie! Informacja krzepiąca dla wszystkich sympatyków unihokeja w rejonie, który jeszcze nie tak dawno był unihokejową potęgą.
MPJ. Mistrz, Mistrz – Szarotka! (+zdjęcia,mecz,zakończnie)
Juniorzy Szarotki, po zaciętym, ale nerwowym meczu (wysoka stawka krępowała ruchy) zostali mistrzami Polski. W finale pokonali zespól z Zielonki. Brawo chłopaki!
MP. To be, or not to be…
… czyli szekspirowskie „być albo nie być”. Z taką frazą jedenastokrotni mistrzowie Polski udali się do Poznania. Krótko mówiąc musieli wygrać, by znaleźć się w play off.














