22.08.2020 | Czytano: 1331

Jesienna edycja Deichmann Minimistrzostw (+zdjęcia)

Długo przyszło nam czekać na tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa, ale udało się i we wrześniu w Jabłonce rozpoczną się rozgrywki kolejnej edycji turnieju, który od lat przyciąga młodych piłkarzy.

- Bardzo skrupulatnie przeanalizowaliśmy sytuację w naszym regionie i zdecydowaliśmy wspólnie z Urzędem Gminy w Jabłonce rozpocząć tegoroczną edycję Minimistrzostw - mówi Rudolf Guzik, organozator turnieju. - Wiele rozmów i konsultacji pozwoliło wspólnie wypracować odpowiednie wytyczne aby nasze wydarzenie były bezpieczne dla naszych uczestników. Nasze instrukcje są bardzie restrykcyjne niż zalecenia rządowe - dodaje. Tylko takie podejście pozwoli nam zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo 

W rozgrywkach potwierdziło już udział 49 drużyn, ale lista jest otwarta i organizator zaprasza kluby, stowarzyszenia, szkoły oraz drużyny niezrzeszone. 
 
 
 
Dokumenty zgłoszeniowe i regulaminy dostęne są TUTAJ, a w ponizej galerię zdjęć naszych fotografów z poprzednich edycji Deichmann Minimistrzostw w Jabłonce.

wo/


 

Komentarze





Tabela - V Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Szczyrzyc 21 46
2. Huragan Waksmund 21 39
3. Turbacz Mszana Dolna 21 39
4. Zalesianka Zalesie 21 38
5. Babia Góra Lipnica Wielka 21 36
6. Płomień Limanowa 21 36
7. Zawrat Bukowina Tatrzańska 21 28
8. Wierchy Pasierbiec 21 27
9. Krokus Przyszowa 21 26
10. Wiatr Ludźmierz 21 26
11. AKS Ujanowice 21 25
12. Czarni Czarny Dunajec 21 21
13. LKS Szaflary 21 20
14. Granit Czarna Góra 21 14
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 28.05
    00:00
    Grel Trute - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 17:00
    Wierchy Lasek - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 17:30
    Gorc Ochotnica - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 17:30
    Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 18:00
    Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
    28.05
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Bystry Nowe Bystre - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 17:00
    Gronik Gronków - Sokolica Krościenko Klasa B - Gr. 2
    29.05
zobacz więcej
reklama