22.08.2020 | Czytano: 1822

Jesienna edycja Deichmann Minimistrzostw (+zdjęcia)

Długo przyszło nam czekać na tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa, ale udało się i we wrześniu w Jabłonce rozpoczną się rozgrywki kolejnej edycji turnieju, który od lat przyciąga młodych piłkarzy.

- Bardzo skrupulatnie przeanalizowaliśmy sytuację w naszym regionie i zdecydowaliśmy wspólnie z Urzędem Gminy w Jabłonce rozpocząć tegoroczną edycję Minimistrzostw - mówi Rudolf Guzik, organozator turnieju. - Wiele rozmów i konsultacji pozwoliło wspólnie wypracować odpowiednie wytyczne aby nasze wydarzenie były bezpieczne dla naszych uczestników. Nasze instrukcje są bardzie restrykcyjne niż zalecenia rządowe - dodaje. Tylko takie podejście pozwoli nam zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo 

W rozgrywkach potwierdziło już udział 49 drużyn, ale lista jest otwarta i organizator zaprasza kluby, stowarzyszenia, szkoły oraz drużyny niezrzeszone. 
 
 
 
Dokumenty zgłoszeniowe i regulaminy dostęne są TUTAJ, a w ponizej galerię zdjęć naszych fotografów z poprzednich edycji Deichmann Minimistrzostw w Jabłonce.

wo/


 

Komentarze

Tabela - Klasa B gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 6 10
2. Unia Naprawa 5 13
3. KS Luboń Skomielna Biała 6 12
4. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5 10
5. Skawianin Skawa 6 8
6. KS Lawina Spytkowice 6 8
7. Delta Pieniążkowice 6 7
8. Janosik Sieniawa 5 4
9. Podgórki Krauszów 6 3
10. Krokus Pyzówka 5 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama