08.12.2019

PHL: Ach, co to był za szczyt! (+zdjęcia)

Zdjęcie 2 / 27
Powiązane artykuły

PHL: Ach, co to był za szczyt! (+zdjęcia)

08.12.2019

AKTUALIZACJA (zdjęcia) Było to preludium przed półfinałową potyczką w Pucharze Polski. Górale w tym sezonie nie wygrali z JKH i przyszedł czas na rewanż.

MŚ: Majstersztyk Krzywak

08.12.2019

Drugim grupowym rywalem Polek w mistrzostwach świata była reprezentacja Niemiec. To z tą drużyną walka szła o trzecie miejsce w grupie.

HPP: „Pewniaczek”nie zawiódł (+ zdjęcia)

08.12.2019

Działo się oj działo w tegorocznym Halowym Pucharze Podhala. Do zawodów przystąpiły 22 drużyny, triumfowali halowi wyjadacze z najwyższej półki, ale nie obeszło się bez wzlotów i upadków.

PŚ: Niedobór pozytywnej energii wśród polskich skoczków

08.12.2019

Za nami drugi dzień rywalizacji w Niżnym Tagile. W dzisiejszym konkursie indywidualny mogliśmy podziwiać siedmiu Polaków. Na skoczni „Bocian” warunki znów nie sprzyjały skoczkom. Wiatr mocno wiał, co poważnie utrudniało, a niekiedy nawet uniemożliwiało oddanie ładnego, technicznego skoku. Najwyżej w kwalifikacjach z biało-czerwonych uplasował się Jakub Wolny.

PK: Powtórka z rozrywki

08.12.2019

Drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w Vikersund również nie był szczęśliwy dla Polaków. Najepszy z naszych reprezentantów uplasował się na piętnastej lokacie, tym samym kopiując osiągnięcie z dnia wczorajszego.

Ekstraklasa kobiet: Wyścig na dochodzenie (+zdjęcia)

08.12.2019

Góralkom zdobywanie punktów w tym sezonie idzie jak po grudzie. Przed dzisiejszym spotkaniem miały na koncie tylko jedno zwycięstwo.

PŚ: Kwiatkowski dwunasty

08.12.2019

W drugim dniu zawodów Pucharu Świata w Bannoye rozegrano slalom gigant równoległy.

PŚ: Tadeusz Błażusiak drugi w Krakowie

07.12.2019

Cóż to było za wspaniałe widowisko… Czternaście tysięcy kibiców, zgromadzonych w krakowskiej Tauron Arenie, lekka mgła spowodowana spalinami motocyklowymi, sportowe emocje z nutą wyraźnej i zaciekłej rywalizacji, i oni, najlepsi zawodnicy z całego świata. Cała arena aż drżała z ekscytacji! Inauguracja sezonu SuperEnduro 2019/2020 odbyła się właśnie tutaj, w pięknej stolicy Małopolski.

PHLK: Cios za cios, a... skończyło się jak zawsze

07.12.2019

Wszystkie spotkania z udziałem nowotarżanek są bardzo zacięte i dramatyczne. Nie inaczej było dzisiaj.

Ekstraklasa mężczyzn: Powrót na właściwe tory? (+zdjęcia)

07.12.2019

Wicemistrzowie kraju już na początku rozgrywek znaleźli się w trudnej sytuacji. Falstart spowodował, że nowotarżanie nie mogą sobie już pozwolić na przegrane.