Piłka ręczna

X Memoriał w piłce ręcznej pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego

26.02.2020

Już dzisiaj zapraszamy na X jubileuszowy Memoriał pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego w piłce ręcznej na Orawie.

Wielkie granie (+zdjęcia)

22.12.2019

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia w Lipnicy Wielkiej odbyło się wielkie granie szczypiorniaka.

Miesiąc sukcesów (+zdjęcia)

28.06.2019

Czerwiec dla drużyny TSR Orawa był pracowity i obfitował w sukcesy.

Zwycięstwo i porażka na zakończenie (+zdjęcia)

17.03.2019

W nowotarskiej hali Arena UKS Świt Szaflary rozegrał ostatnie mecze rundy rewanżowej rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w kategorii juniorów młodszych.

Trzeba mieć szczęście

12.03.2019

Zespół UKS Świt Adecco Szaflary rozegrał mecz z SPR LUKS Skrzyszów w ramach rundy rewanżowej rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w kategorii juniorów młodszych.

Pierwsze zwycięstwo!

09.03.2019

Nowotarżanie w swoim ostatnim domowym występie odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Ogranie wzięło górę (+zdjecia)

04.03.2019

W nowotarskiej hali Arena UKS Świt Szaflary rozegrał mecz rundy rewanżowej rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w kategorii juniorów młodszych z PM MPEC II Tarnów.

Zaproszenie

01.03.2019

UKS Świt Szaflary zaprasza kibiców piłki ręcznej do nowotarskiej Areny ZSTiP im. Stanisława Staszica na mecze Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w kategorii juniora młodszego.

Gdyby nie pierwsza połowa...

07.02.2019

Kolejny mecz i niestety kolejna porażka zespołu TSR ORAWA w ramach Pucharu Ligi. Tym razem drużyna z Orawy musiała uznać wyższość drugiej drużyny Hutnika Kraków. 32:37

PL: Derby dla Orawy

29.12.2018

W ramach rozgrywek Pucharu Ligi doszło do derbowej konfrontacji. Zwycięsko z niej wyszli piłkarze ręczni Orawy.

Strona z 7
1 2 3 4 5 ... | następna | ostatnia




Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Sokół Słopnice 13 36
2. Jarmuta Szczawnica 13 31
3. Zalesianka Zalesie 13 25
4. Turbacz Mszana Dolna 13 25
5. LKS Szaflary 13 23
6. Babia Góra Lipnica Wielka 13 19
7. AKS Ujanowice 13 18
8. Czarni Czarny Dunajec 13 17
9. Granit Czarna Góra 13 17
10. Krokus Przyszowa 13 15
11. Jordan Jordanów 13 13
12. LKS Rupniów 13 9
13. Laskovia Laskowa 13 7
14. Huragan Waksmund 13 6
zobacz wszystkie tabele