Piłka nożna
Pesmenpol Steel Cup U9 w Poroninie (+zdjęcia)
Na stadionie gminnym w Poroninie odbył się Pesmenpol Steel Cup U9 — prawdziwe święto dziecięcego futbolu. W wydarzeniu uczestniczyło 500 młodych piłkarzy, tworzących 42 drużyny z 10 krajów.
Klasa B: Gorc wraca do A klasy po 11 latach!
W decydującym starciu na wagę mistrzostwa w grupie II, Gorc wygrywa pewnie z Lepietnicą. Zawodnicy z Ochotnicy Dolnej dołączają tym samym do drugiej drużyny Wisły, która awans do klasy A zapewniła sobie już wcześniej.
Klasa Okręgowa: Orawa powalczy w barażach! (+ zdjęcia)
Gracze z Jabłonki przypieczętowali pewną wygraną, zajęcie drugiego miejsca w tabeli, premiowanego udziałem w barażach do V ligi. W sobotę świetną dyspozycję na wiosnę potwierdził Huragan. Po fatalnych dla naszych zespołów rozstrzygnięciach w IV i V lidze, obecnie zagrożony spadkiem jest nawet 10. w tabeli Orkan.
Klasa A: Zawrat mistrzem! Czarni rzutem na taśmę wywalczyli baraże! (+zdjęcia)
Dziś piłkarze zakończyli zmagania w Klasie A. Zawrat już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo i awans. W Gronkowie Skalni Zaskale przegrywając z Gronikiem utopili szanse na wicemistrzostwo. Wykorzystali to piłkarze z Czarnego Dunajca którzy w meczu barażowym zagrają o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
IV Liga - Zwycięstwo i porażka na koniec sezonu!
Dziś zakończył się sezon IV ligowych rozgrywek. Obydwie nasze drużyny pokazały się w tych zmaganiach z dobrej strony.
V liga: Wisła finiszuje z przytupem. Jordan i Szaflary żegnają się z ligą (+ zdjęcia)
Beniaminek z Czarnego Dunajca w pięknym stylu zakończył swój premierowy sezon w V lidze. Wisła na własnym stadionie zatrzymała lidera z Niecieczy, zapewniając sobie czwartą lokatę w tabeli. Do klasy okręgowej spadają Jordan oraz Szaflary.
Żal, że mi coś odebrano
Zaczął się Mundial. Był okres, że wzbudzał we mnie spore emocje, największe wtedy, gdy uczestniczyli w nim Biało –Czerwoni.
II liga. Dalekie wyjazdy Podhala
Po barażach wszystko stało się jasne. Poznaliśmy drużyny, które będą przeciwnikami NKP Podhale w nadchodzącym sezonie. Pisaliśmy już o wygranych barażach Resovii oraz Sokoła Kleczew, które tym samym wywalczyły utrzymanie w drugiej lisze.
II liga. Sokół, Resovia zostają. Euforia pod Klimczokiem
Drugoligowy sezon dobiegł końca. Jego ostatnie akordy wybrzmiały w Kleczewie i Rzeszowie oraz Bielsku.
II liga. Tomasz Kuźma zostaje!
Świetna informacja napłynęła z siedziby NKP Podhale. Trener Tomasz Kuźma, który doprowadził zespół do siódmego miejsca, najwyższego w historii, nadal będzie trenerem NKP Podhale.














