04.07.2024 | Czytano: 2127

III liga. Liga rusza 3 sierpnia

Ustalony został terminarz Betclic III ligi, grupy IV na sezon 2024/25. Rozgrywki w rundzie jesiennej rozpoczną się 3 sierpnia i potrwają do 17 listopada.



 
Nowotarżanie rozpoczną zmagania z beniaminkiem Pogonią Sokół Lubaczów na wyjeździe. Dopiero w drugiej kolejce zagrają przed własną publicznością, a ich rywalem będzie KS Wiązownica.
Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Pogoń-Sokół Lubaczów - Podhale Nowy Targ
Wiślanie Jaśkowice - Garbarnia Kraków
Star Starachowice - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Korona II Kielce
Wisłoka Dębica - Sandecja Nowy Sącz
Podlasie Biała Podlaska - Świdniczanka Świdnik
Wisła II Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg
Lewart Lubartów - KS Wiązownica

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Podhale Nowy Targ - KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Czarni Połaniec
Świdniczanka Świdnik - Wisła II Kraków
Sandecja Nowy Sącz - Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce - Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Garbarnia Kraków - Star Starachowice
Pogoń-Sokół Lubaczów - Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ
Star Starachowice - Pogoń-Sokół Lubaczów
Avia Świdnik - Garbarnia Kraków
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce
Wisła II Kraków - Sandecja Nowy Sącz
Czarni Połaniec - Świdniczanka Świdnik
Lewart Lubartów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 4 - 21 sierpnia

Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - KS Wiązownica
Świdniczanka Świdnik - Lewart Lubartów
Sandecja Nowy Sącz - Czarni Połaniec
Korona II Kielce - Wisła II Kraków
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska
Garbarnia Kraków - Wisłoka Dębica
Pogoń-Sokół Lubaczów - Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice - Star Starachowice

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Star Starachowice - Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice
Wisłoka Dębica - Pogoń-Sokół Lubaczów
Podlasie Biała Podlaska - Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków - Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec - Korona II Kielce
Lewart Lubartów - Sandecja Nowy Sącz
KS Wiązownica - Świdniczanka Świdnik
Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Świdniczanka Świdnik - Siarka Tarnobrzeg
Sandecja Nowy Sącz - KS Wiązownica
Korona II Kielce - Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec
Garbarnia Kraków - Wisła II Kraków
Pogoń-Sokół Lubaczów - Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice - Wisłoka Dębica
Star Starachowice - Avia Świdnik

Kolejka 7 - 7-8 września

Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ
Wisłoka Dębica - Star Starachowice
Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice
Wisła II Kraków - Pogoń-Sokół Lubaczów
Czarni Połaniec - Garbarnia Kraków
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm
KS Wiązownica - Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Świdniczanka Świdnik

Kolejka 8 - 14-15 września

Podhale Nowy Targ - Świdniczanka Świdnik
Sandecja Nowy Sącz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm - KS Wiązownica
Garbarnia Kraków - Lewart Lubartów
Pogoń-Sokół Lubaczów - Czarni Połaniec
Wiślanie Jaśkowice - Wisła II Kraków
Star Starachowice - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica

Kolejka 9 - 21-22 września

Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Wisła II Kraków - Star Starachowice
Czarni Połaniec - Wiślanie Jaśkowice
Lewart Lubartów - Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Wiązownica - Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona II Kielce
Świdniczanka Świdnik - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 10 - 28-29 września

Podhale Nowy Targ - Sandecja Nowy Sącz
Korona II Kielce - Świdniczanka Świdnik
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Pogoń-Sokół Lubaczów - KS Wiązownica
Wiślanie Jaśkowice - Lewart Lubartów
Star Starachowice - Czarni Połaniec
Avia Świdnik - Wisła II Kraków
Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 11 - 5-6 października

Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
Wisła II Kraków - Wisłoka Dębica
Czarni Połaniec - Avia Świdnik
Lewart Lubartów - Star Starachowice
KS Wiązownica - Wiślanie Jaśkowice
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń-Sokół Lubaczów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Garbarnia Kraków
Świdniczanka Świdnik - Chełmianka Chełm
Sandecja Nowy Sącz - Korona II Kielce

Kolejka 12 - 12-13 października

Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce
Chełmianka Chełm - Sandecja Nowy Sącz
Garbarnia Kraków - Świdniczanka Świdnik
Pogoń-Sokół Lubaczów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice - Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice - KS Wiązownica
Avia Świdnik - Lewart Lubartów
Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska - Wisła II Kraków

Kolejka 13 - 19-20 października

Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska
Lewart Lubartów - Wisłoka Dębica
KS Wiązownica - Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg - Star Starachowice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice
Świdniczanka Świdnik - Pogoń-Sokół Lubaczów
Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia Kraków
Korona II Kielce - Chełmianka Chełm

Kolejka 14 - 26-27 października

Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm
Garbarnia Kraków - Korona II Kielce
Pogoń-Sokół Lubaczów - Sandecja Nowy Sącz
Wiślanie Jaśkowice - Świdniczanka Świdnik
Star Starachowice - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica - KS Wiązownica
Podlasie Biała Podlaska - Lewart Lubartów
Wisła II Kraków - Czarni Połaniec

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ
Lewart Lubartów - Wisła II Kraków
KS Wiązownica - Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Świdniczanka Świdnik - Star Starachowice
Sandecja Nowy Sącz - Wiślanie Jaśkowice
Korona II Kielce - Pogoń-Sokół Lubaczów
Chełmianka Chełm - Garbarnia Kraków

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Podhale Nowy Targ - Garbarnia Kraków
Pogoń-Sokół Lubaczów - Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice - Korona II Kielce
Star Starachowice - Sandecja Nowy Sącz
Avia Świdnik - Świdniczanka Świdnik
Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg
Wisła II Kraków - KS Wiązownica
Czarni Połaniec - Lewart Lubartów

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Lewart Lubartów - Podhale Nowy Targ
KS Wiązownica - Czarni Połaniec
Siarka Tarnobrzeg - Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska
Świdniczanka Świdnik - Wisłoka Dębica
Sandecja Nowy Sącz - Avia Świdnik
Korona II Kielce - Star Starachowice
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia Kraków - Pogoń-Sokół Lubaczów
sles
 

Komentarze







Tabela - III liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Avia Świdnik 9 18
2. Wieczysta Kraków 9 18
3. Siarka Tarnobrzeg 9 17
4. Garbarnia Kraków 9 17
5. Chełmianka Chełm 9 16
6. Star Starachowice 9 15
7. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 15
8. Czarni Połaniec 9 15
9. Świdniczanka Świdnik 9 14
10. Podlasie Biała Podlaska 9 13
11. Unia Tarnów 9 12
12. Wiślanie Jaśkowice 9 11
13. KS Wiązownica 9 10
14. Wisłoka Dębica 9 9
15. Podhale Nowy Targ 9 8
16. Orlęta Radzyń Podlaski 9 5
17. Karpaty Krosno 9 5
18. Sokół Sieniawa 9 4
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama