Pływanie

Tokarska najlepsza (+zdjęcia)

11.12.2018

Kadra 10 -, 11- i 12- latków nowotarskiego klubu pływackiego startowała w trzeciej edycji Soboty Pływackiej w Krakowie.

Na basenie

27.11.2018

Jedenasto - i dwunastoletni zawodnicy UKS Delfin Nowy Targ rywalizowali w Oświęcimiu, w drugiej rundzie Soboty Pływackiej - Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności.

Udany początek sezonu (+zdjęcia)

20.11.2018

10 i 11-letni zawodnicy UKS Delfin Nowy Targ rywalizowali w Małopolskiej Lidze Dzieci w Tarnowie – Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza.

Otylia Jędrzejczak na nowotarskim basenie

25.09.2018

Z inicjatywy Szkółki Pływackiej Delfin w niedzielę 7 października na nowotarskiej pływalni odbędą się warsztaty z Otylią Jędrzejczak w ramach "Otylia Swim Tour."

Trójka delfinów…

13.06.2018

… UKS Delfin Nowy Targ stanęła na podium Drużynowego Wieloboju Dzieci 10-11 lat, który został rozegrany na nowotarskiej pływalni.

Siedem medali

05.06.2018

Siedem medali przywieźli nowotarscy pływacy z mistrzostw młodzików województwa małopolskiego, które odbyły się w Bochni.

Popływali (+zdjęcia)

28.05.2018

W pływalni miejskiej w Nowym Targu odbyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu - II edycja.

Debiut nowotarskich pływaków na 50- metrowym basenie

15.05.2018

Podczas VI edycji Soboty Pływackiej zawodnicy UKS Delfin Nowy Targ debiutowali w Oświęcimiu w rywalizacji na 50- metrowym basenie.

49 medali Delfina (+zdjęcia)

02.05.2018

W pływalni miejskiej w Nowym Targu odbyły się zawody pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu - I edycja. Udział w zawodach zgłosiło 183 zawodników z 8 klubów sportowych.

Debiut najmłodszych pływaków (+zdjęcia)

10.04.2018

Najmłodsi zawodnicy UKS Delfin Nowy Targ debiutowali w miniony weekend w Małopolskiej Lidze Dzieci w Nowym Sączu.

Strona 2 z 5
poprzednia | 1 2 3 4 5 | następna




Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wierchy Lasek 12 29
2. Skawianin Skawa 12 28
3. KS Chabówka 12 28
4. Grel Trute 12 24
5. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 12 24
6. Unia Naprawa 12 19
7. Delta Pieniążkowice 12 17
8. Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 11 13
9. Lepietnica Klikuszowa 11 9
10. Janosik Sieniawa 12 9
11. Szarotka Chochołów 12 7
12. Krokus Pyzówka 12 1
zobacz wszystkie tabele

>