--- KLASA B WSCHÓD ---
Krokus Łapsze Niżne - Grom Morawczyna 4-4 (1-1)
Trzy Korony Sromowce Niżne - Biali Biały Dunajec 4-0 (0-0)
Gorc Ochotnica - Łęgi Nowa Biała 4-3 (2-1)
Spisz Krempachy - Błyskawica Kacwin 1-1 (1-0)
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Granit Czarna Góra 4-7 (1-4)
Gronik Gronków - Zapora Kluszkowce 4-4 (1-2)
Tabela:
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Granit Czarna Góra |
21
|
49
|
73-21
|
2
|
Trzy Korony Sromowce Niżne |
21
|
43
|
63-39
|
3
|
Błyskawica Kacwin |
21
|
41
|
60-37
|
4
|
Grom Morawcyna |
21
|
32
|
53053
|
5
|
Krokus Łapsze Niżne |
21
|
32
|
40-34
|
6
|
Gorc Ochotnica |
21
|
30
|
48-43
|
7
|
Spisz Krempachy |
21
|
27
|
36-32
|
8
|
Gronik Gronków |
21
|
26
|
44-48
|
9
|
Biali Biały Dunajec |
21
|
22
|
38-57
|
10
|
Zapora Kluszkowce |
21
|
22
|
38-65
|
11
|
Łęgi Nowa Biała |
21
|
17
|
40-62
|
12
|
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
21
|
13
|
28-70
|
--- KLASA B ZAHCÓD ---
KS Zakopane II – Podgórki Krauszów 1:0
Napravia Naprawa – Skalni Zaskale 7:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Grel Trute 2:1
Wierchy Lasek – Babia Góra Lipnica Wielka 2:4
OSP Chabówka – Janosik Sieniawa 3:3
Skałka Rogoźnik/Stare Bystre – Wiatr Ludźmierz 1:4
Tabela:
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Babia Góra |
21
|
55
|
73-27
|
2
|
Wiatr |
21
|
50
|
83-29
|
3
|
Wierchy |
21
|
38
|
63-34
|
4
|
Skałka |
21
|
35
|
65-51
|
5
|
Szarotka |
21
|
35
|
36-37
|
6
|
Podgórki |
21
|
27
|
35-55
|
7
|
Skalni |
21
|
24
|
49-59
|
8
|
OSP |
21
|
24
|
46-68
|
9
|
Grel |
21
|
20
|
26-48
|
10
|
Zakopane II |
21
|
19
|
35-55
|
11
|
Janosik |
21
|
18
|
38-76
|
12
|
Napravia |
21
|
17
|
43-55
|
--- KLASA C ---
Krokus Pyzówka - Juta Krośnica 3-1 (1-0)
Wicher Dursztyn - Skałki Trybsz 1-2 (1-1)
Orzeł Niedzica - Korona Piekielnik 1-4 (1-2)
Delta Pieniążkowice - Murań Jurgów 5-2 (3-0)
Spływ Sromowce Wyżne - Hetman Leśnica 1-0 (0-0)
Tabela:
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Korona |
17
|
40
|
49-15
|
2
|
Delta |
17
|
38
|
45-26
|
3
|
Krokus |
17
|
29
|
32-26
|
4
|
Skałki |
17
|
28
|
28-29
|
5
|
Orzeł |
17
|
25
|
42-28
|
6
|
Juta |
17
|
23
|
48-37
|
7
|
Murań |
17
|
18
|
17-32
|
8
|
Hetman |
17
|
16
|
24-37
|
9
|
Wicher |
17
|
14
|
31-60
|
10
|
Spływ |
17
|
12
|
29-55
|
Przygotowali: Ryb i Stefan Leśniowski