Do nowotarskich podstawówek nr 2(dwie drużyny),4,5,6,10 oraz 11 dołączyła reprezentacja podstawówki z Ludźmierza. Po raz kolejny bezkonkurencyjną podczas prawie 2 miesięcznych zmagań okazała się drużyna szkoły numer 11,tuz za nimi uplasowali się zawodnicy SP 2 I a na najniższym miejscu podium beniaminek ligi czyli SP Ludźmierz. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla Burmistrza Nowego Targu za ufundowania pucharów oraz dla Zakładu Zieleni i Michała Rubisia za udostępnienie i przygotowanie boiska.
WYNIKI 1 RUNDY:
SP Ludźmierz – SP 4 2-1
Jabłoński 2 - Widurski
SP2 I – SP 2 II 7-3
Bochniarz 3, Tomaśko 2, Bobek, Polczyk – Broda 2, Majerczyk
SP 6 – SP 5 1-0
samobójcza
SP 11 – SP 10 8-0
Luberda 2, Kuciński 2, Faltyn 2, Kubic, Chlebek
SP 5 – SP 4 5-1
Mrożek 2, Rokicki 2, samobójcza - Widurski
SP 11 – SP 6 5-0
Luberda , Kuciński , Faltyn , Kubic, Polaczyk
SP 10 – SP 2 II 1-1
Krajewski – Majerczyk
SP 2 I – SP Ludźmierz 4-2
Bochniarz , Wojtas 2, Bobek – Jabłoński 2
SP 11 – SP 5 7-1
Luberda , Kuciński , Faltyn 3, Chlebek, Polaczyk – Rokicki
SP 2 I – SP 4 3-0
Bochniarz , Tomaśko, samobójcza
WYNIKI 2 RUNDY:
SP Ludźmierz – SP 10 5-0
Jabłoński 4, Chowaniec
SP 6 – SP 2 II 4-1
Siaśkiewicz 2, Obrochta, Wolski - Majerczyk
SP2 I – SP 10 6-1
Bochniarz 2, Tomaśko 2, Bobek 2 – Leśniak
SP 11 – SP 4 4-0
Radzik, Kamiński, Faltyn 2
SP Ludźmierz - SP 6 1-0
Komperda K
SP 5 – SP 2 II 4-0
Rokicki 4
SP 4 – SP 10 2-2
Widurski 2 – Sulka M, Sulka P
SP 5 – SP Ludźmierz 1-2
Mrożek – Jabłoński 2
SP 11 – SP 2 II 13-0
Faltyn 4 , Kubic, Polaczyk 3, Radzik, Kamiński 3, Urbański
WYNIKI 3 RUNDY:
SP 2 I – SP 6 4-0
Bochniarz , Tomaśko, Polczyk, samobójcza
SP 6 – SP 10 1-3
Malasiński – Leśniak, Fic, Sulka P
SP 4 – SP 2 II 9-1
Musiorski, Czubernat, Widurski 7- Broda
SP2 I – SP 5 1-4
Bochniarz - Rokicki 3, Pańtak
SP 11 – SP Ludźmierz 1-0
Kamiński
SP 4 - SP 6 2-1
Czubernat, Widurski - Malasiński
SP Ludźmierz – SP 2 II 1-0
Komperda K
SP 5 – SP 10 6-0
Rokicki 6
SP 11 – SP 2 I 6-0
Faltyn 5 , Kamiński
TABELA
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
SP 11 |
7
|
21
|
44-1
|
2
|
SP 2 I |
7
|
15
|
25-16
|
3
|
SP Ludźmierz |
7
|
15
|
13-7
|
4
|
SP 5 |
7
|
12
|
21-12
|
5
|
SP 4 |
7
|
7
|
15-18
|
6
|
SP 6 |
7
|
6
|
7-16
|
7
|
SP 10 |
7
|
5
|
7-29
|
8
|
SP 2 II |
7
|
1
|
6-39
|
KRÓL STRZELCÓW 17 – Rokicki Bartosz SP 5
NAJLEPSZY BRAMKARZ – Kamieniecki Kacper SP 11
NAJLEPSZY ZAWODNIK – Jabłoński Karol SP Ludźmierz