27.07.2023 | Czytano: 686

Zawody WKKW w Facimiechu (+zdjęcia)

Ostatni weekend jeźdźcy spędzili na zawodach WKKW w Facimiechu, gdzie 12 zawodników czarnodunajeckiego klubu walczyło w ostatnich eliminacjach Pucharu Polski

Madzia Zaręba i Dappled Grass wywalczyli 6 miejsce. Na swoim drugim koniu - King zajęła 9 miejsce w konkrusie 90 cm

Karolina Krasoń i Dikaja, które debiutowały w zawodach WKKW zajęły 7 miejsce w konkursie 80 cm

Martyna Garbacz i H’Baccard ostatecznie miejsce 10 w konkursie 80. Gdyby nie lekkie spóźnienie na krosie byłoby podium

Przemek Sobczyk i D’Ocynk świetne przejazdy w klasie L i 10 miejsce

Marysia Steskal i Bouwershof Rifalco miejsce 15 w 80

Justynka Popiołek i Jany w Mistrzostwach Polski Amatorów rozgrywanych w ramach konkursu 90 cm zajęły 17 miejsce

Aniela Węgłowska i Donna Quenya HW w konkursie 80 - 18 miejsce

Hania Gąsienica-Wawrytko i Maxi Mara miejsce 23

Iga Ślusarska i Mały Gin w 90 - 22 miejsce

Wojtek Wróbel i Biarritz debiutujący w klasie L zajęli 21 miejsce

Ola Krok i Donna Esgaroth HW, które debiutowały w konkursie międzynarodowym 1*, po bardzo obiecującym początku zawodów, niestety upadek na krosie uniemożliwił ukończenia zawodów

Cieszy fakt coraz lepszego poziomu na czworoboku. Prawie wszyscy zawodnicy ukończyli kros na zero i raczej do jednej zrzutki parkur. W każdym konkursie było bardzo dużo startujących zawodników. Sezon w pełni, coraz bardziej się rozkręca. Przed zawodnikami KJ Czarny Dunajec najważniejsze imprezy, a najbliższa to finał Pucharu Polski w WKKW, gdzie w kategorii młodzik na czele jest Madzia Zaręba, a kilka miejsc za nią reszta klubowych koleżanek