28.05.2022 | Czytano: 3225

Klasa A: Truty show (+zdjęcia)

Kolejna kolejka podhalańskiej A klasy rozpoczęła się wczoraj w Rabie Wyżnej a potem grano też w Maniowach, Ostrowsku i Naprawie. W niedzielę zaplanowano mecz w Łapszach gdzie skutecznością popisał się Truty i w Zakopanem, gdzie zmierzyły się drużyny w przeciwnych krańców tabeli.

Orkan Raba Wyżna - Lubań Tylmanowa 1:1 (0:0)
1:0 Filipek 70
1:1 Adamczyk 1:1
Orkan: Szklarz - Świder, Trybuła, Możdżeń, Leśniak, Skawski, Kasiniak Ł., Saleh, Firek, Worwa, Filipek (rezerwowi: Szklarz M., Pałasz, Borzęcki, Polak, Kasiniak P., Kojs)
Lubań: Gołdyn H. - Lizoń, Hebda, Kołodziej, Kozielec P., Kurnyta, Adamczyk, Kwit, Ligas, Zep, Gołdyn S. (rezerwowi: Kozielec K., Kozielec A., Zacher, Bodziarczyk, Kozielec P.)

Dunajec Ostrowsko - Lokomotiv Chabówka 4:1 (3:0)
1:0 Jaworski 10
2:0 Wszołek 22
3:0 Jaworski 44
4:0 Wszołek 50
4:1 Pyka 80
Dunajec: Kobyl - Budz, Sral, Olbrycht, Kamiński Ksawery, Krupa, Szczepaniak, Kuchta, Kamiński Kamil, Wszołek, Jaworski (rezerwowi: Gucwa, Wodziak, Kołodziejczyk, Moczarny, Waksmundzki)
Lokomotiv: Góra - Florczyk, Miśkowiec, Smętek, Rapacz D., Rapacz K., Łukaszka, Ślaga, Sularz, Pyka, Maciał (rezerwowi: Gwiżdż., Pyka K., Wnękowicz, Czyszczoń, Gwiżdż D., Handzel)

Lubań Zapora Kluszkowce - Bór Dębno 2:2 (2:0)
1:0 Franczak 12
2:0 Hagowski 41
2:1 Brynczka 47
2:2 Grzywnowicz 90+3
Lubań: Berlizov - Koczór, Ostachowski, Bednarczyk, Jazgar, Hagowski, Franczak, Sikora, Jandura, Miranda, Dziatkowicz (rezerwowi: Gorlicki, Klag, Plewa, Słowik, Nazarenko, Sopata)
Bór: Pyrek - Potoczak K., Gąsiorek, Grzywnowicz Marcin, Brynczka, Regiec, Grzywnowicz Mateusz, Kozioł M., Potoczak M., Kozioł S., Dutkiewicz (rezerwowi: Warmuz, Kubasek, Ćwiertnia, Grzywnowicz T., Wróbel)

Unia Naprawa - Biali Biały Dunajec 4:2 (0:0)
0:1 Niemiec 57
1:1 Święchowicz T. 61
2:1 Porębski 73
2:2 Biali 76
3:2 Proszek 78
4:2 Żegleń R. 82
Unia: Wojdyła, Święchowicz M., Masłowski, Święchowicz T., Nowak, Białoński, Flaga, Porębski, Masłowiec, Proszek, Żegleń M. (rezerwowi: Mastela, Żur, Zając, Drobny, GAcek, Żegleń R.) 
Biali: Łukaszczyk A. - Karpiel J., Polak, Jamrozowicz, Łukaszczyk P., Tkachuk, Karpiel M., Bachleda-Baca, Łojas, Niemiec, Pryzowicz (rezerwowi: Marduła, Stołowski)

GKS Łapsze Niżne - Skalni Zaskale 2:8 (0:2)
1:0 Bryja (Truty)
2:0 Łukaszczyk
2:1 Kuruc
3:1 Truty 
4:1 Truty (Bryja) 
4:2 Truty 
5:2 Truty
6:2 Chorażak J. (Gacek)
7:2 Łukaszczyk (Józefczak)
8:2 Gacek (Truty) 
Łapsze: Bryja - Bogaczyk, Borowski, Chmiel, Kuruc, Nowobilski, Kubasek, Topór, Labuda, Truty, Sztuczka (rezerwowi: Rusnarczyk, Stanek)
Skalni: Cisoń - Józefczak, Strama S., Łęczycki, Chorążak K., Czajkowski, Gacek, Chorążak J., Bryja, Truty, Łukaszczyk (rezerwowi: Strama K., Strug, Król, Sowa)

KS Zakopane - Jordan Jordanó2:2 (0:0)
1:0 Klement głową z rzutu rożnego 53
1:1 Brzana po wrzutce z prawej strony głową 71
1:2 Brzana 78
2:2 Ferek samobójczy 90
Zakopane: Truchoń, Wszołek, Miśkowiec, Bogdanowicz, Celej, Klement, Stalmach, Ogiela, Lipowy, Palmrich, Szczygieł (rezerwowi: Cudzich, Matkowski, Gorlicki, Klag, Gąsienica-Giewont, Słodyczka)
Jordan: Teper - Ferek, Ryś, Burtan, Tyrpa G., Tyrpa F., Dziadkowiec, Jochymek, Rączka, Gancarczyk, Brzana (rezerwowi: Sum, Kołodziejczyk, Sarna, Kulak, Wójciak, Wróbel, Radoń)


wo/ fot. Krzysztof Garbacz
 

Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa Okręgowa

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Raba Wyżna 2 6
2. Słomka Siekierczyna 2 6
3. Krokus Przyszowa 2 6
4. Płomień Limanowa 2 4
5. Turbacz Mszana Dolna 2 3
6. LKS Szaflary 2 3
7. Jordan Jordanów 2 3
8. Wiatr Ludźmierz 1 1
9. Wierchy Pasierbiec 1 1
10. Zawrat Bukowina Tatrzańska 2 1
11. AKS Ujanowice 2 1
12. Huragan Waksmund 2 1
13. Gorce Kamienica 2 0
14. Babia Góra Lipnica Wielka 2 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.08
    17:00
    Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ III liga
  • 17:00
    Avia Świdnik - ŁKS Łagów III liga
  • 17:00
    Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 17:00
    Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 17:00
    Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa III liga
  • 17:00
    Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski III liga
  • 17:00
    Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola III liga
  • 17:00
    KS Wiązownica - Lublinianka Lublin III liga
  • 17:00
    Cracovia II - Wisła Sandomierz III liga
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
  • 18:00
    Korona Niedzieliska - Dunajec Nowy Sącz V liga
    19.08
  • 11:00
    Poprad Muszyna - Wierchy Rabka Zdrój IV liga
  • 11:00
    Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Barciczanka Barcice IV liga
  • 11:00
    Unia Oświęcim - Radziszowianka Radziszów IV liga
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - GKS Drwinia V liga
  • 17:00
    Metal Tarnów - Zalesianka Zalesie V liga
  • 17:00
    Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Lubań Maniowy - Beskid Andrychów IV liga
  • 17:00
    Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów IV liga
  • 17:00
    Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa IV liga
  • 17:00
    Bocheński KS - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów V liga
  • 17:00
    Lokomotiv Chabówka - Skalni Zaskale Klasa A
  • 17:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 17:30
    Okocimski KS Brzesko - Wiślanie Jaśkowice IV liga
  • 17:30
    Wierchy Lasek - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 17:30
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 18:00
    Radłovia Radłów - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 18:00
    Czarni Czarny Dunajec - Unia Naprawa Klasa A
    20.08
  • 12:00
    Krokus Przyszowa - Wiatr Ludźmierz Klasa Okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    LKS Szaflary - AKS Ujanowice Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice IV liga
  • 17:00
    LKS Jawiszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 17:00
    Sokół Słopnice - GLKS Gromnik V liga
  • 17:00
    Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska V liga
  • 17:00
    Wierchy Pasierbiec - Orkan Raba Wyżna Klasa Okręgowa
    21.08
zobacz więcej
reklama