11.11.2014 | Czytano: 1448

ZHLPN: XIII edycja bez obrońców tytułu

Futboliści z klubów piłkarskich powiatu tatrzańskiego, oraz absolutni amatorzy rozpoczęli 13 sezon halowy. Wśród zgłoszonych do tegorocznych rozgrywek drużyn zabrakło obrońców tytułu Czarnych Pum Zakopane. Ten zespół złożony w przeważającej większości z piłkarzy KS Zakopane po prostu mimo wcześniejszych deklaracji nie zgłosił się do organizatora i nie został ujęty w terminarzu.

Rozgrywki w ZHLPN open toczą się jak zwykle w hali sportowej ZCE czyli w dawnej TTA. Jest to na dzisiejsze standardy mała sala i o prawdziwym futsalu nie może być mowy. Kiedyż wreszcie Zakopane będzie miało pełnowymiarową halę sportową bo małe miejscowości na Podhalu już dawno takie mają. Rozgrywki w ZHLPN open toczą się w dwu ligach złożonych równo po osiem drużyn. Do pierwszej ligi w miejsce Czarnych Pum awansowała drużyna Cavaliers bo po ubiegłorocznym sezonie awans z pierwszego miejsca wywalczył zespół Yogi Team. I ta druga drużyna inauguracyjny mecz w wyższej lidze może uznać za względnie udany bo zremisowany. Cavaliers przegrali gładko ze Ski Doo Team 3:8. Zwycięstwa odnieśli też faworyci: Harnasie Poronin i Gliczar. W drugiej lidze wydaje się, że najsolidniej prezentuje się drużyna Brutal Olcza, ale oczywiście niespodzianek w obu ligach nie powinno zabraknąć. Szczególnie, że jest to piłka halowa.

I LIGA:
Highlanders – Yogi Team 8:8 (4:5)
Bramki: J. Gutt 3, Rzadkosz 2, Papież, Zarycki, Tatar – Kluś 3, Szymczak 2, B. Gąsienica, Gąsienica Walczak, K. Mrugała.

Harnasie – Harpagany 9:6 (8:1)
Bramki: Chrobak 5, M. Grela 2, Michał Stasik – Ł. Piekarczyk, Mateusz Stasik, Antoł, Floryn, Bulanda samobójcza Chrobak.

Gliczar – Granaty 10:4 (5:2)
Bramki: S. Rączka 3, Marusarz 3, Bafia 2, Pawlikowski, R. Rączka – Karpiel 2, Długopolski, samobójcza Bużek.

Ski Doo Team – Cavaliers 8:3 (3:1)
Bramki: Solarczyk 3, Piguła, 3, Kubiniec, Skiepko – Fąfrowicz, Gąsienica Kaspruś, Berbeka.


Ski Doo Team

 


Cavaliers


II LIGA
Brutal Olcza - Dillsowe 16:3 (8:2)
Bramki: Mateusz Milan 6, Bachleda 2, M. Galica 2, Czerwiński 2, W. Galica, Kubin, Kowal, Marcin Milan – W. Gut, Paweł Bachleda Baca, Chrobak.

Play Withne - Tiki Taka 5:5 (2:0)
Bramki: Kutrzeba 2, Pitoń, Karpiel, Kramarz – Guziak 3, Skupień, Duda.

Smerfy – Old School 5:7 (1:4)
Bramki: Piotr Bachleda Baca 3, Łukaszczyk 2 – Szlamczyk 3, Chmielowski 2, Zych, Przybył.

Withe Bears – Galacticos 11:4 (5:4)
Bramki: Ł. Bużek 5, Łukaszczyk 2, Pańszczyk, Gandera, Sichelski, Mrugała – Kois 2, Majerczyk, Pawlik.

Tekst Ryb

Komentarze

reklama