02.06.2013 | Czytano: 1086

III liga: Lubań rozbity u lidera

Piłkarze Lubania Maniowy w wyjazdowym meczu zostali rozbici przez lidera III ligi Limanovię Limanowa 0:6. Po dobrym meczu z Łysicą Bodzentyn bądź, co bądź wiceliderem można było liczy na dobry występ naszej drużyny w Limanowej a może nawet na jakieś punkty.

Rzeczywistość okazała się bardzo brutalna. Już po kwadransie gry maniowianie przegrywali 0:2. I ten wynik utrzymał się do przerwy, chociaż od 39 minuty Lubań zmuszony był grac w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Sebastiana Gąsiorka. W tej sytuacji gospodarze w drugiej połowie mieli już bardzo łatwo dokładając manio wianom kolejne cztery gole. Szczególnie we znaki naszej drużynie dał się Wojciech Dziadzio autor czterech goli, po jednym trafieniu dołożyli Mariusz Mężyk i Arkadiusz Garzeł. Mimo tej wysokiej porażki maniowianie nadal mają szansę na uratowanie ligi.

Limanovia Limanowa – Wolski Lubań Maniowy 6:0 (2:0)
Lubań: Hładowczak – Anioł, Gąsiorek, Górecki, Czubiak – Karkula, Hałgas, Bachleda (72 Leoniak), Gołdyn (70 Ostachowski) – Pietrzak, Komorek (60 Firek).