13.03.2013 | Czytano: 2022

Rozdano puchary(+zdjęcia)

Sezon halowej piłki nożnej dobiegł końca. Dzisiaj odbyła się uroczystość wręczania medali, pucharów i dyplomów we wszystkich trzech ligach oraz w futsalu „open”.

Przypomnijmy, iż mistrzostwo wywalczył zespół Paki Jana. Drużyna Jana Leśnickiego wyprzedziła odwiecznych rywali, ekipę Pawła Batkiewicza – Gazdę - o trzy ”oczka”. Triumfator ukończył rozgrywki z dorobkiem 37 punktów. Na najniższym stopniu podium znalazł się team MIX 40. Koronę króla strzelców pierwszoligowych rozgrywek odebrał Sebastian Świerzbiński, który 42 razy pokonywał bramkarzy przeciwników. O 14 goli mniej miał na koncie Robert Możdżeń.

W drugiej lidze prym wiódł Kunka Team, który zgromadził 48 punktów. Drugi zespół Kostmar „uzbierał” zaledwie 33 „oczka”, a trzecia ekipa sezonu - Electro, przegrała drugie miejsce różnicą dwóch punktów. Za to zacięta rywalizacja toczyła się o miano króla strzelców. Ostatecznie strzelecki wyścig wygrał Wojciech Zagata (30 goli), który jednym trafieniem pokonał Mateusza Dębowskiego.

W trzeciej lidze prym wiodła ekipa KDRK, która zdobyła 58 punktów i o piętnaście wyprzedziła Leclerc, a ta z kolei o „oczko” DAMIX. Emocji nie było również w rywalizacji o najlepszego snajpera. Samuel Rusnak zdobył 60 goli i ani przez moment był niezagrożony. Drugi w tej klasyfikacji Dawid Koczur ma na koncie 30 goli.

W futsalu open triumfowała Copacabana ( pisaliśmy o tym wydarzeniu przed tygodniem), która wyprzedziła Skałkę i Lux – Dach.

Tekst i zdjęcia Stefan Leśniowski

Reklama

Komentarze

reklama