13.07.2011 | Czytano: 2038

Piłkarski Piknik (+zdjęcia)

Drużyna Placówki Straży Granicznej w Zakopanem zwyciężyła w Piłkarskim Pikniku Gminnym, zaś reprezentacja Polski +35 w futsalu okazała się lepsza od drużyny Gminy Łapsze Niżne.

Turniej stał na wysokim poziomie, drużyny stworzyły znakomity spektakl. Mecze były wyrównane, wyniki ważyły się do końca. Grano 2x7 minut, najlepsi okazali się mundurowi z Zakopanego, na drugim miejscu uplasowała się ekipa Zespołu Elektrowni Wodnych w Niedzicy, zaś na najniższym stopniu podium znaleźli się zawodnicy Spiskich Hanusoviec. Tuż za podium zespół OGRY, Policja z Nowego Targu zajęła 5 miejsce. Na szóstej lokacie uplasowali się wyjątkowo gościnni gospodarze turnieju, drużyna Gminy Łapsze Niżne. W przerwie turnieju rozegrany został mecz reprezentacji Polski +35 w futsalu z reprezentacją Gminy Łapsze Niżne. Górą reprezentanci Polski, którzy pokonali Spiszaków 5-3.

Bramki: Pucharski; Krzystyniak 2x; Rabiański; Żabka – Sowa; Gelata

Polska: Porwet; Dąbrowski; Pucharski; Niedziela; Albin; Bąk; Orynek; Krzystyniak; Rabiański; Strama; Jarkiewicz; Żabka
Gmina: Kałafut; Kowalczyk; Szewczyk; Makowski; Sowa; Fąk; Gelata; Korczak