04.06.2011 | Czytano: 1306

Ostatnie rozstrzygnięcia (+zdjęcia)

W minionym Tygodniu odbyły się ostatnie spotkania przed finałowymi rywalizacjami. Drużyny walczyły o to aby znaleźć się w pierwszej trójce i wystąpić w finałowym turnieju. W poniedziałek odbyły się mecze pomiędzy Góralami Nowy Targ a Ostrowskiem mecz zakończył się wysokim wynikiem, bo aż 13:3 dla Górali, następnie Górale grali z Dębnem i wygrali 6:3 chociaż jeszcze 10 minut przed końcem meczu był remis 3:3 ale zawodnikom z Dębna zabrakło siły gdyż było ich tylko 7 i nie mogli dokonać zmian.

Najciekawsza była rywalizacja miedzy Ostrowskiem a Dębnem. Obie drużyny już nie miały szans aby znaleźć się w pierwszej trójce Ligi ale walczyły twardo żeby nie skonczyc na ostatnim miejscu. Ostrowsko wygrało z Dębnem 3:1 i obie drużyny mają po 3 pkt ale wysoka porażka Ostrowska z Góralami zdecydowała o gorszym bilansie bramkowym.

W piątek odbyły się aż 4 spotkania: SP 2 Nowy Targ – Waksmund, Łopuszna – Waksmund, Górale Nowy Targ – SP 2 Nowy Targ , Górale Nowy Targ - Łopuszna.

Pewne miejsce w pierwszej trójce przed tymi spotkaniami mieli tylko Górale, a Waksmund jeżeli wygra dwa mecze to ma szanse jeszcze na wyprzedzenie Łopusznej lub SP 2, ale musi liczyć na to że Łopuszna lub „dwójka” przegrają dwa mecze. Wiec trzecie i drugie miejsce było jednak sprawą otwartą….

Jednak tak się nie stało. Już w pierwszym piątkowym meczu Łopuszna pokonała Waksmund 5:4 po zaciętym spotkaniu. W drugim swoim meczu Waksmund przegrał 1:5 z drużyną SP 2 Nowy Targ.

Kolejne spotkanie pomiędzy Łopuszną a Góralami przyniosło niespodziewane rozwiązanie. Łopuszna po pierwszej połowie wygrywała już 4:0. Górale próbowali odrobić straty ale zdołali strzelić tylko dwie bramki i Łopuszna wygrała ostatecznie 4:2.

Ostatni mecz pomiędzy dwoma nowotarskimi drużynami był już całkowicie jednostronny. Górale wygrali 5:0 i zapewnili sobie drugie miejsce w grupie.