10.05.2011 | Czytano: 1343

Tłuszcz górą

Na boisku ze sztuczną murawą odbył się pierwszy z serii turniejów dla dzieci i młodzieży z terenu Nowego Targu w ramach programu organizowanego przez Urząd Miasta Nowy Targ „Trener Osiedlowy”. Turniej przeprowadzony został dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych. Wystartowało w nim 8 drużyn (około 80 chłopców).

Utworzono dwie grupy po 4 zespoły, następnie odbyły się półfinały, mecz o 3. miejsce oraz finał. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła drużyna FC Tłuszcz, pokonując w finale rewelacje turnieju FC Kurczaki, a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Redbull Team. Na pozostałych miejscach uplasowały się zespoły: FC Lumpex, 5-8. Villareal, FC Barcelona, Zielone Zgryzonie, Tęcza.

Zwycięska ekipa zagrała w składzie: Krzysztof Worwa, Patryk Myjak, Arkadiusz Mazur, Edward Filas, Jakub Pulkowski, Adrian Mika, Krzysztof Górowski, Bartosz Budzyk.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały piękne puchary ufundowane przez burmistrza, a pozostałe ekipy nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami. Organizatorzy dziękują UM Nowy Targ za pomoc w organizacji turnieju.