29.03.2011 | Czytano: 1090

IV liga: Złe początki

Takiego początku rundy wiosennej w Maniowach chyba nikt się nie spodziewał, po takich spotkaniach jak ten wygrany z Kolejarzem 4-3 wszyscy byli pełni nadziei i z niecierpliwością czekali na pierwszy mecz rundy wiosennej, jednak to co wydarzyło się w Olkuszu było dla większości szokiem.

Kiedy ostatni raz Lubań Maniowy przegrał 5-0 lub wyżej? Ostatnia taka wysoka porażka Górali miała miejsce w 2008 roku, była wtedy 5 kolejka a rywalem Beskid Andrychów, mecz zakończył się wynikiem 6-0 dla Andrychowian.

Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis i nie wiele nam zabrakło aby prowadzić. Graliśmy jak równy z równym. W drugiej połowie dostaliśmy bardzo szybko dwie bramki, potem jeszcze jedną i musieliśmy postawić wszystko na jedną kartę, zagraliśmy bardzo ofensywnie i zostaliśmy za to ukarani, drużyna Oluksza wpakowała nam kolejne dwie bramki przez co przegraliśmy aż 5-0- mówił po meczu niepocieszony trener naszej drużyny.

- Napastnicy Olkusza bardzo łatwo oszukali naszych obrońców, dlatego wynik jest taki wysoki. Nie ma co się załamywać, trzeba podnieść głowę do góry i grać dalej. Myślę że po tym meczu będziemy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy- podsumował szkoleniowiec Lubania

KS Olkusz - Lubań Maniowy 5:0