KLASA B - WSCHÓD
Spisz Krempachy - Błyskawica Kacwin 2-2 (0-2)
Przełęcz Łopuszna - Spływ Sromowce Wyżne 2-0 (2-0)
Łęgi Nowa Biała - Dunajec Ostrowsko 0-3 (0-0)
Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Gorc Ochotnica 0-1 (0-0)
Krokus 2000 Łapsze Niżne - Granit Czarna Góra 1-3 (0-3)
Grom Morawczyna - Trzy Korony Sromowce Niżne 6-2 (2-1)
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Granit |
9
|
27
|
39-3
|
2
|
Gorc |
9
|
19
|
27-11
|
3
|
Błyskawica |
9
|
19
|
25-10
|
4
|
Dunajec |
9
|
18
|
34-18
|
5
|
Grom |
9
|
13
|
23-29
|
6
|
Lepietnica |
8
|
12
|
14-11
|
7
|
Krokus |
9
|
11
|
14-19
|
8
|
Łęgi |
9
|
11
|
10-18
|
9
|
Trzy Korony |
9
|
7
|
11-39
|
10
|
Spisz |
9
|
6
|
13-20
|
11
|
Przełęcz |
8
|
6
|
6-16
|
12
|
Spływ |
9
|
4
|
8-30
|
KLSA B - ZACHÓD
Podgórki Krauszów - Wierchy Lasek 1-6 (0-3)
Unia Naprawa - Korona Piekielnik 3-2 (2-1)
Skalni Zaskale - Grel Trute 1-2 (1-1)
Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 6-1 (2-0)
Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Bystry Nowe Bystre 3-1 (3-0)
Podhale Nowy Targ - Janosik Sieniawa 2-0 (0-0)
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Podhale |
8
|
21
|
32-9
|
2
|
Janosik |
9
|
19
|
33-11
|
3
|
Szarotka |
9
|
18
|
15-22
|
4
|
Bystry |
9
|
17
|
32-16
|
5
|
Wierchy |
9
|
15
|
31-19
|
6
|
Skałka |
9
|
15
|
25-27
|
7
|
Korona |
9
|
12
|
26-22
|
8
|
Grel |
9
|
10
|
18-21
|
9
|
Skawianin |
9
|
10
|
20-20
|
10
|
Unia |
8
|
9
|
15-24
|
11
|
Sklani |
8
|
6
|
19-31
|
12
|
Podgórki |
8
|
0
|
4-53
|
KLASA C - WSCHÓD
Pieniny Grywałd - Biali II Biały Dunajec 4-0 (2-0)
Murań Jurgów – Bór Dębno 0-2 (0-1)
Juta Krośnica - Gronik Gronków 3-1 (1-)
Skałki Trybsz - Wicher Dursztyn 4-1 (2-0)
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Juta |
7
|
14
|
17-14
|
2
|
Hetman |
5
|
13
|
13-5
|
3
|
Bór |
5
|
11
|
19-5
|
4
|
Murań |
5
|
10
|
11-7
|
5
|
Gronik |
6
|
7
|
14-15
|
6
|
Pieniny |
5
|
6
|
14-7
|
7
|
Wicher |
6
|
6
|
8-17
|
8
|
Skałki |
5
|
4
|
7-15
|
9
|
Biali II |
6
|
0
|
6-26
|
KLASA C - ZACHÓD
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Babia Góra II Lipnica Wielka 1-5 (0-3)
Biali I Biały Dunajec - Lepietnica II Klikuszowa 3-4 (2-2)
Krokus Pyzówka - Orawa II Jabłonka 0-2 (0-0)
Podhale II Nowy Targ - Delta Pieniążkowice 3-8 (2-4)
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Orawa II |
7
|
16
|
23-14
|
2
|
Delta |
7
|
15
|
27-23
|
3
|
Lepietnica II |
6
|
13
|
21-13
|
4
|
Biali I |
7
|
12
|
18-13
|
5
|
Babia Góra II |
7
|
10
|
23-17
|
6
|
Zawrat |
7
|
6
|
13-17
|
7
|
Podhale II |
6
|
4
|
14-30
|
8
|
Krokus |
5
|
0
|
6-18
|
Ryb