12.09.2010 | Czytano: 978

VI liga: Kolejna strata Jordana

Beniaminek ze Starego Sącza dopiął swego i po raz kolejny Jordan stracił punkty na Swoim terenie. Już od pierwszych minut spotkania widać było że piłkarze Sokoła nie przestraszyli się gospodarzy. Szybka gra z jednej strony boiska na drugą bez widocznych sytuacji strzeleckich tak prezentowały się pierwsze minuty spotkania.

Zanim zobaczyliśmy pierwszą sytuacje bramkową sędzia pokazał po kartce dla obu stron Stawiarskiemu w 8 min i Tyrpie 11 min. W 12 minucie wyprowadzony został kontratak Sokoła idealną piłkę z boku boiska pod samą bramkę dostał Kaletka lecz strzał można jedynie zaliczyć do statystyk. W 20 minucie Jordan atakuje Jeziorski dośrodkowuje Motor wślizgiem zgrywa piłkę w polu karnym do Masteli ten podaje do Gromczaka który strzela wprost w obrońcę. Po samotnym rajdzie przez pół boiska w 25 minucie wynik tego spotkania otworzył Bednarczyk. Dziesięć minut później Bednarczyk znowu próbował swojego szczęścia lecz górą okazał się Sitarz. Następnie dwie szansy miał Mastela najpierw po dośrodkowaniu Karkuli strzelił obok bramki następnie wślizgiem zbyt lekko skierował piłkę do pustej bramki bo zdążył z interwencją bramkarz. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i oto w 42 minucie z wolnego strzela Kaletka piłka po rykoszecie ląduje w bramce Sitarza. Na odpowiedź gospodarzy długo czekać nie musieliśmy bo zaraz po rozpoczęciu w piłkę na skrzydło dostaje Karkula mija obrońców i wpada w pole karne gdzie zostaje zatrzymany lecz nieprzepisowo. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość i tak oto po pierwszej połowie mieliśmy 1:2.

W drugiej połowie bramek nie zobaczyliśmy, sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo a co zobaczyć można było z jednej strony chaotyczną grę Jordana a z drugiej utrzymanie korzystnego wyniku za wszelką cenę przez Sokół. Dlatego też druga część spotkania obfitowała w faule, ostrą grę i boiskowe cwaniactwo. Pierwszą z nielicznych sytuacji miał Karkula który próbował strzału z dystansu lecz piłka poleciała wprost w bramkarza. Gromczak z kolei strzelał z przewrotki ale piłka trafiła w słupek. Następnie Mirek dostał piłkę i w solowym rajdzie udał się pod bramkę Sitarza ale w finałowej fazie swojego rajdu nie zdecydował się na strzał i odegrał piłkę do boku na rzut rożny. W ostatnich minutach po raz kolejny w słupek strzela tym razem Pietrzak który zastąpił nie oszczędzanego przez obrońców Motora. A w ostatniej minucie przed idealną sytuacją stanął Czubin lecz fatalnie przestrzelił.

Jordan Jordanów – Sokół Stary Sącz 1:2 (1:2)
0-1 Bednarczyk 30,
0-2 samobójcza Gromczak 42,
1-2 Karkula karny.

Sędziowie: Alibożek Jacek, Firlit Piotr, Opaliński Damian Kolegium Sędziów Gorlice
Żółte kartki: Tyrpa, Romaniak, D. Czubin – G. Stawiarski, Tokarz.
Widzów 50.

Jordan: Sitarz – Hodana, Romaniak, Kołodziejczyk, Jeziorski, M. Ferek, Karkula, Gromczak, Tyrpa (30 D. Czubin), Motor (70 K. Pietrzak), Mastela.
Sokół: G. Stawiarski – S. Szczepaniak, Opiela, Tymczyszyn (70 Koziński), Górowski (90 Podwizd), M. Stawiarski, Tokarz, Kołodziej, Bednarczyk (75 J. Szczepaniak), Kaletka, M. Mirek (88 Pych).

Chcesz aby na naszej stronie ukazywało się więcej informacji o Twoje drużynie?
Chodzisz na mecze swojej drużyny? Może robisz zdjęcia?