04.06.2023 | Czytano: 1714

V liga: Udowodnili kto rządzi w lidze

Watra szybko zapomniała o ostatniej ligowej porażce, dając popis umiejętności na własnym terenie.

Pierwsza, bardzo dobra połowa w wykonaniu lidera, udokumentowana została trzema trafieniami. Po przerwie na kolejne bramki czekaliśmy do ostatnich minut, kiedy to białczanie skutecznie wypunktowali przeciwnika.

Jak padały bramki:
20 – GOL 1:0! M. Młynarski podaje do rozpędzonego Mlonziego. Mierzony strzał otwiera wynik spotkania.
31 – GOL 2:0! Przytomne, dalekie podanie za linię obrony rywala posyła Lupa. Sławecki stając oko w oko z Bąkiem podwyższa rezultat.
33 – GOL 3:0! Strata przyjezdnych w środkowej strefie. Lupa ostatnim podaniem odszukał M. Młynarskiego, który finalizuje akcje.
86 – GOL 4:0! Wymiana podań Rabiańskiego z Lupą. Grający trener białczan wpisuje się na listę strzelców.
86 – GOL 5:0! Szarża Dudka daje piąte trafienie Watrze.

Watra Białka Tatrzańska – GKS Gromnik 5:0 (3:0)
1:0 Mlonzi (M. Młynarski)20
2:0 Sławecki (Lupa) 31
3:0 M. Młynarski (Lupa) 33