12.03.2023 | Czytano: 2141

Andrzej Sądelski mistrzem!

W Brzeszczach odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski w LA. Bardzo dobre wyniki w kategorii U14 osiągnęli zawodnicy z Sieniawy startujący w barwach klubu MKS Rabka -Zdrój.

Mistrzem Województwa w skoku w dal w z wynikiem 4.98 został Andrzej Sądelski, który zdobył także brązowy medal w biegu na 60 metrów z czasem 8.39.

Czwarte miejsca zajęli: Martyna Papierz w skoku w dal - 4.60, Lena Kamińska w pchnięciu kulą - 9.09. Na piątym miejscu uplasowali się: Julia Komperda w pchnięciu kulą- 8.98, oraz Filip Potoczny w skoku w dal - 4.41.

Wyniki pozostałych zawodników -skok w dal: Anna Górka - 4.42, Klaudia Górka - 4.02, Roksana Pałasz - 3.70, Julia Kurańda - 3.70, Emilia Hadowska- 358. Bieg na 60 m - Anna Górka- 8.90 (8 miejsce), Martyna Papierz - 9.09, Filip Potoczny - 8.84( 9 m ). Pchnięcie kulą - Natalia Broniarek - 6.77 ( 9 m ). Wszystkich zawodników do Mistrzostw przygotował nauczyciel WF Daniel Siwor.