20.11.2022 | Czytano: 894

Podhale CUP za nami! (+zdjęcia)

Dwanaście zespołów uczestniczyło w zorganizowanym przez Akademię Piłkarską Podhala turnieju skrzatów!



 
Na zaproszenie trenera Mateusza Rozmusa stawiły się reprezentacje niemal wszystkich najmocniejszych Ośrodków Młodzieżowej piłki na Podhalu i nie tylko.
 
Miejsce zmagań była Hala Sportowa „Arena” przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek.
 
Rywalizowano w myśl zasady „każdy z każdym”. Łącznie odbyły się 63 spotkania!
 
Wyniki nie miały znaczenia. Nie było więc prowadzonej klasyfikacji. Wszyscy mali uczestnicy zostali nagrodzeni medalem i drobnym upominkiem, a każdy zespół odebrał też pamiątkowy medal.
 
Organizatorzy turnieju dziękują za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, a w szczególności firmie STC pana Sławomira Kazka, firmie Pensjonat Perła Janusza Kalińskiego, firmie Dorado oraz Grzegorzowi Łuczak.

 

Komentarze









Tabela - III liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Avia Świdnik 9 18
2. Wieczysta Kraków 9 18
3. Siarka Tarnobrzeg 9 17
4. Garbarnia Kraków 9 17
5. Chełmianka Chełm 9 16
6. Star Starachowice 9 15
7. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 15
8. Czarni Połaniec 9 15
9. Świdniczanka Świdnik 9 14
10. Podlasie Biała Podlaska 9 13
11. Unia Tarnów 9 12
12. Wiślanie Jaśkowice 9 11
13. KS Wiązownica 9 10
14. Wisłoka Dębica 9 9
15. Podhale Nowy Targ 9 8
16. Orlęta Radzyń Podlaski 9 5
17. Karpaty Krosno 9 5
18. Sokół Sieniawa 9 4
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 30.09
    12:00
    Wieczysta Kraków - Unia Tarnów III liga
  • 12:00
    Czarni Połaniec - KS Wiązownica III liga
  • 16:00
    Zalesianka Zalesie - Orzeł Dębno V liga
  • 16:00
    Słomka Siekierczyna - Gorce Kamienica Klasa okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - Płomień Limanowa Klasa okręgowa
  • 16:00
    Dunajec Ostrowsko - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Lasek - Zakopane Klasa A
  • 16:00
    Orkan Szczyrzyc - Okocimski KS Brzesko V liga
  • 16:00
    GLKS Gromnik - KS Biecz V liga
  • 16:00
    LKS Szaflary - Dunajec Nowy Sącz V liga
  • 16:00
    Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 16:00
    Dalin Myślenice - Wisła II Kraków IV liga
  • 16:00
    Świdniczanka Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski III liga
  • 16:00
    Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 16:00
    Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm III liga
  • 16:00
    Wiślanie Jaśkowice - Garbarnia Kraków III liga
  • 16:30
    Skalni Zaskale - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa A
  • 16:30
    Orawa Jabłonka - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 16:30
    Lubań Maniowy - Beskid Andrychów IV liga
    30.09
  • 11:00
    Unia Naprawa - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B gr. 1
  • 11:00
    Unia Oświęcim - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 14:00
    Podgórki Krauszów - Janosik Sieniawa Klasa B gr. 1
  • 14:00
    Sokolica Krościenko - Biali Biały Dunajec Klasa B gr. 2
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Jarmuta Szczawnica Klasa A
  • 15:00
    Lokomotiv Chabówka - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 15:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Delta Pieniążkowice Klasa B gr. 1
  • 16:00
    KS Lawina Spytkowice - Krokus Pyzówka Klasa B gr. 1
  • 16:00
    Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica III liga
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Lubań Tylmanowa Klasa okręgowa
  • 16:00
    LKS Jodłownik - Krokus Przyszowa Klasa okręgowa
  • 16:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wiatr Ludźmierz Klasa okręgowa
  • 16:00
    Tarnovia Tarnów - Sokół Słopnice V liga
  • 16:00
    Dunajec Zakliczyn - Sandecja II Nowy Sącz V liga
  • 16:00
    LKS Jawiszowice - Barciczanka Barcice IV liga
  • 16:30
    GKS Drwinia - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Skawianin Skawa Klasa B gr. 1
  • 17:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Watra Białka Tatrzańska II Klasa B gr. 2
  • 17:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Zakopane II Klasa B gr. 2
  • 17:00
    Spisz Krempachy - Gorc Ochotnica Klasa B gr. 2
    01.10
zobacz więcej
reklama