12.11.2022 | Czytano: 1936

V liga: Jak zaczęli, tak skończyli

Szczawniczanie obecny sezon zainaugurowali porażką z Tanovią. Na koniec rundy zmierzyli się z innym tarnowskim zespołem.

Metal Tarnów – Jarmuta Szczawnica 2:0 (0:0)
1:0 Wolański 90+2
2:0 Rajczyk 90+4
Metal: Bijak – Chwistek, Leżoń, Jękosz (78 K. Bennour), Zaucha (70 Y. Bennour), Kogut (85 Jaśkiewicz), Wolański, Pilus (67 Jurczyk), Kawik, Pędrak (65 Rajczyk), Chudyba
Jarmuta: Berlizov – Mrówka, D. Michałczak, H. Michałczak, Kwit, Faltyn, Wojtanek, Kuziel, Dlamini (60 Wiercioch), Mlonzi, Weber

Po ostatnim obiecującym występie zakończonym przełamaniem, liczyliśmy, że Jarmuta wbrew brakom kadrowym pójdzie za ciosem i zakończy rundę optymistycznie. Niestety stare demony wróciły, mimo ambitnej postawy przez 90 minut, szczawniczanie tracą gole w doliczonym czasie gry.

90+2 – GOL 1:0! Katastrofa Jarmuty. Kontratak gospodarzy zakończony golem Wolańskiego.
90+4 – GOL 2:0! Przejęcie futbolówki na połowie szczawniczan i zagranie do Rajczyka. Ładny lob wpada za kołnierz Berlizova.