Lubań w roli faworyta udał się na stadion przedostatniego w tabeli Okocimskiego. O niespodziankę na terenie lidera chciały postarać się Wierchy.

KS Okocimski Brzesko – Lubań Maniowy 0:3 (0:2)
0:1 Kasperczyk 5
0:2 Zaika 27
0:3 Kasperczyk 90 po rożnym
Lubań: Świerad – Hajdara, Zaika, Bałos (80 Firek), Majerski, Potoniec (67 Quintanilha), Jandura, D. Duda, Bryja (60 Diaz), Kasperczyk (90+1 Jarkiewicz), Skydan (55 Pluta)

Wysoki pressing Lubania, zgubił gospodarzy w pierwszej odsłonie tego spotkania. Dwa błędy pod naciskiem maniowian, postawiły Okocimskiego w trudnym położeniu. Gospodarze mieli wielkie problemy by przedrzeć się pod bramkę Świerada i w zasadzie bramkarz Lubania nie miał zbyt wiele pracy przez pełne 90 minut. Wynik meczu w ostatniej minucie ustalił Kasperczyk.

5 – GOL 0:1! Kuriozalna pomyłka w defensywie gości. Górna piłka od obrońcy do bramkarza przechodzi nad nim z czego korzysta Kasperczyk.
15 – Po stałym fragmencie gry, strzał szczupakiem Kasperczyka zablokowany na linii bramkowej!
27 – GOL 0:2! Bardzo ostry atak golkipera Okocimskiego na napastniku maniowian skutkuje rzutem karnym. Strzał Zaiki w prawy dolny róg podwyższa wynik.
45 – Po błędzie obrony sam na sam wychodzi Kasperczyk. Jego próbę do boku paruje bramkarz, a za moment popisuje się jeszcze lepszą obroną przy dobitce.
86 – Z dystansu próbował Quintanilha. Na raty wyłapuje golkiper Okocimskiego.
90 – GOL 0:3! Kasperczyk ustala wynik spotkania zamykając dośrodkowanie z rzutu rożnego!

Wiślanie Jaśkowice – Wierchy Rabka – Zdrój 5:2 (2:2)
5:2 Cholewa 86
Wierchy: Żuk – Witek, Twaróg, M. Dudek, Gruszkowski, Florek (65 Sobek), T. Dudek, Dara, Wójcik (75 Lutsenko), Misiura, Krzyżak

Rabczanie zaskoczyli lidera w pierwszej połowie, mimo że to Wiślanie w wymarzony sposób weszli w to spotkanie. Wierchy odpowiedziały z nawiązką, wychodząc na prowadzenie w 20 minucie. Do przerwy ostatecznie mieliśmy remis, a po niej gospodarze weszli na zdecydowanie wyższe obroty.

2 – GOL 1:0! Szybkie otwarcie wyniku przez lidera. Sam na sam wychodzi Seweryn i dokładnym strzałem pokonuje Żuka.
16 – GOL 1:1! Rabczanie a ataku. Wyrównanie na stadionie w Skawinie daje M. Dudek.
20 – GOL 1:2! Świetne minuty w wykonaniu przyjezdnych. Swoją szansę na gola zamienia Krzyżak!
31 – GOL 2:2! Wyrównanie po stronie Wiślan. Uderzenie Monsuru ląduje w sieci.
60 – GOL 3:2! Po minięciu rywala, Seweryn drugi raz w tym spotkaniu wpisuje się na listę strzelców.
75 – GOL 4:2! Składna akcja gospodarzy. Tym razem Seweryn zamiast uderzać, wykłada do lepiej ustawionego Monsuru.
86 – GOL 5:2! Szybkie wznowienie gry gospodarzy zza linii bocznej. Cholewa po otrzymaniu podania huknął kapitalnie pod poprzeczkę.