03.10.2022 | Czytano: 1717

Złoto Martyny Papierz

Bardzo udany debiut w barwach MKS Rabka - Zdrój zanotowali uczniowie SP w Sieniawie na Mistrzostwach Małopolski.

Zawody rozegrano w Krakowie. W kategorii U-12 złoty medal w skoku w dal zdobyła Martyna Papierz z wynikiem 4,58 m.  Martyna startowała również w biegu na 60 metrów zajmując dziewiąte miejsce z czasem 9.39. W rzucie piłeczką palantową brązowy medal zdobyła Klaudia Górka - 29 metrów, a piąte miejsce przypadło w udziale Juli Komperdzie - 23m. W biegu na 600 m - siódme miejsce z czasem 2:14.55 zajęła Emilia Hadowska. W kategorii U 14 Andrzej Sądelski skoczył w dal 4,64 m, zajmując 7 miejsce.  Filip Potoczny z wynikiem 32 metry był 11 w rzucie piłeczką palantową.  W tej samej konkurencji dziewiąte  miejsce wśród dziewcząt zajęła Anna Górka - 32 metry. W biegu na 300m Julia Kurańda osiągnęła  wynik 1:01.