23.09.2022 | Czytano: 563

ZALPN. Ostre strzelanie

Spośród trzech rozegranych meczów X kolejki rozgrywek Zakopiańskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zdecydowanie najwięcej emocji dostarczyło stracie Street Team, ze Spartą Zakopane.

Pierwsza połowa remisowa 1:1. Druga  rozpoczęła się od niewykorzystanego rzutu karnego przez „ulicznych”. Parę chwil później Street trafił jednak dwukrotnie w krótkim odstępie czasu. Sparta próbowała gonić rywala, ale czasu starczyło jej już tylko na jednego gola.

Serię pięciu meczów bez zwycięstwa przerwała ekipa Galaktikos, która – dysponując szerszą kadrą – rozgromiła 6:0 Kanciarzy. Świetny debiut w rozgrywkach ZALPN zaliczył Łukasz Magulski – który ustrzelił dublet i zagarnął tytuł MVP.

„Zęby ostrzono” sobie na potyczkę Old Tatra z Gwardią Wójt. Spodziewano się zaciętej batalii a tymczasem skończyło się na mocno jednostronnym spotkaniu. Old Tatra zwyciężył 5:0, a gdyby był bardziej skuteczny – szczególnie w pierwszych fto rozmiary zwycięstwa mogłyby być okazalsze.