22.09.2022 | Czytano: 399

NALP. Mix40 cieszy się z awansu

W przedostatniej kolejce rozgrywek II ligi poznaliśmy drugi zespół – po Chłopcach z PRL – który wywalczył sobie awans do I ligi.


 

 
Jest nim Mix40, który kropkę nad i, postawił w meczu z Damix, zwyciężając w dwucyfrowych rozmiarach. Królem „polowania” okazał się Oskar Dziekan, autor aż 6 trafień. Niewiele ustępował mu Andrzej Dobrzyński, który na listę strzelców wpisywał się czterokrotnie.
 
Chłopcy z PRL, którzy awans zapewnili sobie już w poprzedniej kolejce stoczyli zacięty bój z Wierchami Old Boys. O wygranej lidera zadecydowało trafienie Romana Sołtysa jeszcze z pierwszej połowy.
 
Porażkę Wierchów wykorzystali zawodnicy Pasieki Bzyk, którzy po wygranej 5:1 nad Pub po bandzie, awansowali na miejsce trzecie w ligowej tabeli.
 
Liczebne osłabienie White Bearsów wykorzystali, będący na fali, gracze ARTCoders, którzy zwyciężyli 7:2.
 
3 punkty do swojego dorobku dopisała w tej kolejce Supra, po zwycięstwie 4:2 nad ostatnim w stawce zespołem Wawel Team.
 
 
Wierchy Old Boys – Chłopcy z PRL 0:1 (0:1): Sołtys
 
Pasieka Bzyk – Pub po bandzie 5:1 (2:1): Garbacz 2, R. Leśniowski 2, A. Czubernat – Siuty.
 
Supra – Wawel Team 4:2 (1:0): Możdżeń 2, Halama, Traczyk – Czubernat, Bryniarski.
 
White Bears – ARTCoders 2:7 (2:3): Granat, W. Gąsienica Makowski – Nowak 2, Andrzej Grzybek 2, Fuła, Zubek, Petrszyn.
 
Mix40 – Damix 11:2 (4:0): Dziekan 6, A. Dobrzyński 4, Hryc – Strzęp, Surmiak.
 
 
 

Reklama

Komentarze





Tabela - III liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Cracovia II 8 20
2. Avia Świdnik 8 15
3. Wieczysta Kraków 8 15
4. ŁKS Łagów 8 15
5. Korona II Kielce 8 15
6. Orlęta Radzyń Podlaski 8 14
7. Stal Stalowa Wola 8 13
8. Sokół Sieniawa 8 13
9. Podhale Nowy Targ 8 12
10. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 11
11. Podlasie Biała Podlaska 8 11
12. Chełmianka Chełm 8 10
13. Unia Tarnów 8 9
14. Wisłoka Dębica 8 8
15. Lublinianka Lublin 8 6
16. KS Wiązownica 8 4
17. Czarni Połaniec 8 4
18. Wisła Sandomierz 8 4
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 01.10
    14:00
    Lublinianka Lublin - Czarni Połaniec III liga
  • 15:00
    Unia Tarnów - Wisłoka Dębica III liga
  • 15:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów III liga
  • 15:00
    Chełmianka Chełm - Wieczysta Kraków III liga
  • 16:00
    Tuchovia Tuchów - Jarmuta Szczawnica V liga
  • 16:00
    Dunajec Nowy Sącz - GKS Drwinia V liga
  • 16:00
    Watra Białka Tatrzańska - Zalesianka Zalesie V liga
  • 16:00
    Korona Niedzieliska - Metal Tarnów V liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 16:00
    LKS Szaflary - Huragan Waksmund Klasa Okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 16:30
    Wierchy Lasek - Bór Dębno Klasa A
  • 16:30
    Sokolica Krościenko - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 16:30
    Skalni Zaskale - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
    01.10
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 11:00
    Bystry Nowe Bystre - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 11:30
    Krokus Przyszowa - Turbacz Mszana Dolna Klasa Okręgowa
  • 13:00
    Cracovia II - Avia Świdnik III liga
  • 13:00
    Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 15:00
    Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    KS Wiązownica - Korona II Kielce III liga
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 15:30
    Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 16:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS V liga
  • 16:00
    Dunajec Zakliczyn - Radłovia Radłów V liga
  • 16:00
    Orawa Jabłonka - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Pasierbiec - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ III liga
  • 16:30
    GLKS Gromnik - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 16:30
    Kolejarz Stróże - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:30
    Lokomotiv Chabówka - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 16:30
    GKS Łapsze Niżne - Unia Naprawa Klasa A
  • 16:30
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
    02.10
zobacz więcej
reklama