Rabczanie nie zdołali ponownie sprawić niespodzianki w starciu z Termaliką. Falstart w pierwszych kolejkach notuje Lubań.

Poprad Muszyna – Lubań Maniowy 2:1 (1:1)
1:0 Orzechowski 10
1:1 Duda 28 z karnego
2:1 Szczepański 80 z karnego
Lubań: Świerad – Hajdara, Chlipała (75 Magdziarczyk), Firek, Zaika, Diaz (80 Bryja), Pluta, Quintanilha, Jandura, Duda (80 Czernyavskiy), Kasperczyk (60 Skydan)

Druga z rzędu porażka Lubania różnicą jednego trafienia. Maniowianie mieli dziś pod górkę, grając w liczebnym osłabieniu od 32 minuty. Brak punktów po dwóch kolejkach pozostawia spory niedosyt.

10 – GOL 1:0! Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry na gola zamienia Orzechowski.
28 – GOL 1:1! Ręka gracza Popradu we własnym polu karnym. Jedenastkę wykorzystuje Duda. Mamy remis.
32 – Bardzo niebezpieczne zagranie Quintanilhy zmusza sędziego do pokazania mu czerwonej kartki. Lubań niemal godzinę musi radzić sobie ze stratą jednego gracza.
80 – GOL 2:1! Tym razem arbiter dyktuje jedenastkę dla gospodarzy. Szczepański wytrzymał presję i trafieniem z „wapna” zapewnia Popradowi komplet punktów.

Termalica Bruk – Bet II Nieciecza – Wierchy Rabka – Zdrój 4:1 (3:1)
Bramka dla Wierchów: Kęska 40
Wierchy: Żuk – Witek, Jeziorski, M. Dudek, Misiura (55 Kościelniak), Wójcik (60 Sobek), T. Dudek, Rzadkosz (46 Florek), Czubin, Kęska (85 Lutsenko), Krzyżak (46 Pazurkiewicz)

Dwie pierwsze kolejki wróżą powtórkę z poprzedniego sezonu. Ekipa Termaliki wzięła srogi rewanż za wiosenną sensacyjną porażkę z rabczanami i po dzisiejszej wygranej umacnia się na pozycji lidera z imponującym bilansem bramkowym.

5 – GOL 1:0! Szybkie otwarcie spotkania. Akcję Termaliki kończy Wacławek.
9 – GOL 2:0! Duży luz i wysoki pressing skutkują kolejnym trafieniem „Słoników” już w pierwszych 10 minutach meczu.
22 – GOL 3:0! Rabczanie w bardzo trudnej pozycji. Strata trzeciej bramki przy kapitalnie grającej drużynie z Niecieczy nie daje wielkich szans na punkty.
40 – GOL 3:1! Zagranie w tempo do Kęski. Ten mając przed sobą wyłącznie bramkarza gospodarzy, wykorzystuje okazję.
54 – Wierchy bardzo blisko gola kontaktowego. Czubin decyduje się na odważne uderzenie. Niestety jego próba ląduje na poprzeczce!
65 – GOL 4:1! Fatalny w konsekwencjach błąd rabczan daje czwartego gola drużynie Termaliki.