02.08.2022 | Czytano: 942

NALP. Od 0:4 do 5:4!

Z meczów IX kolejki spotkań 1 ligi zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się wyczyn zawodników Dragon Ball, którzy w meczu z GIM Forteca przegrywali już 0:4, by w ostatnim kwadransie odwrócić losy tego spotkania i ostatecznie zwyciężyć 5:4!


 
Do ostatnich sekund ważyły się też losy spotkania między Joga Bonito, a KDRK. Finalnie o wygranej 4:3 tych pierwszych zadecydowało trafienie Piotra Zarotyńskiego na niespełna minutę przed końcem regulaminowego czasu gry. Dzięki temu zwycięstwu Joga utrzymała pozycję wicelidera.
 
Nie zatrzymuje się Paka Jana. Podopieczni Jana Leśnickiego w 9 meczu odnieśli 9 zwycięstwo, ogrywając ekipę STC w dwucyfrowych rozmiarach 13:2! Sześciokrotnie na listę strzelców wpisał się Daniel Mikoś, który już zdecydowanie odskoczył już rywalom w wyścigu o koronę króla strzelców.
 
Trzy punkty do swojego dorobku dopisał też Gazda, ogrywając 5:2 Galerię Wnętrz.
 
Paka Jana – STC 13:2 (6:0): Mikoś 6, Remiasz 4, Kostrzewa 2, Potoczak – Kazek 2.
 
Galeria Wnętrz – Gazda 2:5 (1:2): Kwiatkowski, Żółtek – Duda 3, Kolasa 2.
 
KDRK – Joga Bonito 3:4 (1:3): S. Rusnak 2, K. Rusnak – Leśniakiewicz, Dutkiewicz, Zarotyński, Ł. Widurski.
 
Pro Contract Ball – Gim Forteca 5:4 (0:2): Marszałek 2, P. Wielgus 2, Kaletka – Stawicki 2, Ziemianek, Lasyk.
 

Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa Okręgowa

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Raba Wyżna 2 6
2. Słomka Siekierczyna 2 6
3. Krokus Przyszowa 2 6
4. Płomień Limanowa 2 4
5. Turbacz Mszana Dolna 2 3
6. LKS Szaflary 2 3
7. Jordan Jordanów 2 3
8. Wiatr Ludźmierz 1 1
9. Wierchy Pasierbiec 1 1
10. Zawrat Bukowina Tatrzańska 2 1
11. AKS Ujanowice 2 1
12. Huragan Waksmund 2 1
13. Gorce Kamienica 2 0
14. Babia Góra Lipnica Wielka 2 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.08
    17:00
    Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ III liga
  • 17:00
    Avia Świdnik - ŁKS Łagów III liga
  • 17:00
    Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 17:00
    Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 17:00
    Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa III liga
  • 17:00
    Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski III liga
  • 17:00
    Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola III liga
  • 17:00
    KS Wiązownica - Lublinianka Lublin III liga
  • 17:00
    Cracovia II - Wisła Sandomierz III liga
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
  • 18:00
    Korona Niedzieliska - Dunajec Nowy Sącz V liga
    19.08
  • 11:00
    Poprad Muszyna - Wierchy Rabka Zdrój IV liga
  • 11:00
    Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Barciczanka Barcice IV liga
  • 11:00
    Unia Oświęcim - Radziszowianka Radziszów IV liga
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - GKS Drwinia V liga
  • 17:00
    Metal Tarnów - Zalesianka Zalesie V liga
  • 17:00
    Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Lubań Maniowy - Beskid Andrychów IV liga
  • 17:00
    Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów IV liga
  • 17:00
    Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa IV liga
  • 17:00
    Bocheński KS - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów V liga
  • 17:00
    Lokomotiv Chabówka - Skalni Zaskale Klasa A
  • 17:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 17:30
    Okocimski KS Brzesko - Wiślanie Jaśkowice IV liga
  • 17:30
    Wierchy Lasek - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 17:30
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 18:00
    Radłovia Radłów - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 18:00
    Czarni Czarny Dunajec - Unia Naprawa Klasa A
    20.08
  • 12:00
    Krokus Przyszowa - Wiatr Ludźmierz Klasa Okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    LKS Szaflary - AKS Ujanowice Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice IV liga
  • 17:00
    LKS Jawiszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 17:00
    Sokół Słopnice - GLKS Gromnik V liga
  • 17:00
    Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska V liga
  • 17:00
    Wierchy Pasierbiec - Orkan Raba Wyżna Klasa Okręgowa
    21.08
zobacz więcej
reklama