26.06.2022 | Czytano: 1695

Klasa B: Przełęcz bez potknięcia na ostatniej prostej

W grupie I awans tydzień temu wywalczyli gracze z Lasku. Dziś poznaliśmy zwycięzcę grupy II. W przyszłym sezonie w A klasie zobaczymy Przełęcz, która utrzymała przewagę nad drugim Gorcem.

GRUPA I
Janosik Sieniawa – Krokus Pyzówka 3:3
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Wierchy Lasek 4:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Delta Pieniążkowice 5:2

GRUPA II
Spisz Krempachy – Przełęcz Łopuszna 1:3
Spływ Sromowce Wyżne – ZKP Asy Zakopane 2:1
Gronik Gronków – Gorc Ochotnica 1:4

kk/ 

Reklama

Komentarze





Tabela - V liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. GKS Drwinia 7 17
2. Sokół Słopnice 7 16
3. Watra Białka Tatrzańska 7 16
4. Kolejarz Stróże 7 15
5. GLKS Gromnik 7 15
6. Bocheński KS 7 13
7. Tarnovia Tarnów 7 12
8. Radłovia Radłów 7 10
9. Zalesianka Zalesie 7 10
10. Orkan Szczyrzyc 7 9
11. Dunajec Nowy Sącz 7 8
12. Metal Tarnów 7 6
13. Korona Niedzieliska 7 4
14. Tuchovia Tuchów 7 4
15. Dunajec Zakliczyn 7 3
16. Jarmuta Szczawnica 7 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 01.10
    14:00
    Lublinianka Lublin - Czarni Połaniec III liga
  • 15:00
    Unia Tarnów - Wisłoka Dębica III liga
  • 15:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów III liga
  • 15:00
    Chełmianka Chełm - Wieczysta Kraków III liga
  • 16:00
    Tuchovia Tuchów - Jarmuta Szczawnica V liga
  • 16:00
    Dunajec Nowy Sącz - GKS Drwinia V liga
  • 16:00
    Watra Białka Tatrzańska - Zalesianka Zalesie V liga
  • 16:00
    Korona Niedzieliska - Metal Tarnów V liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 16:00
    LKS Szaflary - Huragan Waksmund Klasa Okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 16:30
    Wierchy Lasek - Bór Dębno Klasa A
  • 16:30
    Sokolica Krościenko - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 16:30
    Skalni Zaskale - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
    01.10
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 11:00
    Bystry Nowe Bystre - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 11:30
    Krokus Przyszowa - Turbacz Mszana Dolna Klasa Okręgowa
  • 13:00
    Cracovia II - Avia Świdnik III liga
  • 13:00
    Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 15:00
    Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    KS Wiązownica - Korona II Kielce III liga
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 15:30
    Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 16:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS V liga
  • 16:00
    Dunajec Zakliczyn - Radłovia Radłów V liga
  • 16:00
    Orawa Jabłonka - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Pasierbiec - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ III liga
  • 16:30
    GLKS Gromnik - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 16:30
    Kolejarz Stróże - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:30
    Lokomotiv Chabówka - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 16:30
    GKS Łapsze Niżne - Unia Naprawa Klasa A
  • 16:30
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
    02.10
zobacz więcej
reklama