12.06.2022 | Czytano: 1471

Klasa B: Grupa pościgowa w grze

W grupie I szanse na zbliżenie się do pierwszej dwójki miały dziś Szarotka oraz Skałka.

GRUPA I
Bystry Nowe Bystre – Krokus Pyzówka 4:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Podgórki Krauszów 3:0 - walkower 
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Delta Pieniążkowice 0:2

GRUPA II
Spisz Krempachy – KS Husarz Łapsze Wyżne 3:0
Łęgi Nowa Biała – Sokolica Krościenko 2:4
Spływ Sromowce Wyżne – Przełęcz Łopuszna 0:10

kk/

Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. KS Luboń Skomielna Biała 0 0
2. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 0 0
3. Skawianin Skawa 0 0
4. Krokus Pyzówka 0 0
5. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0 0
6. Delta Pieniążkowice 0 0
7. Bystry Nowe Bystre 0 0
8. AP Wisła Czarny Dunajec 0 0
9. Janosik Sieniawa 0 0
10. Podgórki Krauszów 0 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.08
    17:00
    Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ III liga
  • 17:00
    Avia Świdnik - ŁKS Łagów III liga
  • 17:00
    Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 17:00
    Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 17:00
    Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa III liga
  • 17:00
    Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski III liga
  • 17:00
    Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola III liga
  • 17:00
    KS Wiązownica - Lublinianka Lublin III liga
  • 17:00
    Cracovia II - Wisła Sandomierz III liga
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
  • 18:00
    Korona Niedzieliska - Dunajec Nowy Sącz V liga
    19.08
  • 11:00
    Poprad Muszyna - Wierchy Rabka Zdrój IV liga
  • 11:00
    Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Barciczanka Barcice IV liga
  • 11:00
    Unia Oświęcim - Radziszowianka Radziszów IV liga
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - GKS Drwinia V liga
  • 17:00
    Metal Tarnów - Zalesianka Zalesie V liga
  • 17:00
    Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Lubań Maniowy - Beskid Andrychów IV liga
  • 17:00
    Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów IV liga
  • 17:00
    Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa IV liga
  • 17:00
    Bocheński KS - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów V liga
  • 17:00
    Lokomotiv Chabówka - Skalni Zaskale Klasa A
  • 17:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 17:30
    Okocimski KS Brzesko - Wiślanie Jaśkowice IV liga
  • 17:30
    Wierchy Lasek - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 17:30
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 18:00
    Radłovia Radłów - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 18:00
    Czarni Czarny Dunajec - Unia Naprawa Klasa A
    20.08
  • 12:00
    Krokus Przyszowa - Wiatr Ludźmierz Klasa Okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    LKS Szaflary - AKS Ujanowice Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice IV liga
  • 17:00
    LKS Jawiszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 17:00
    Sokół Słopnice - GLKS Gromnik V liga
  • 17:00
    Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska V liga
  • 17:00
    Wierchy Pasierbiec - Orkan Raba Wyżna Klasa Okręgowa
    21.08
zobacz więcej
reklama