31.05.2022 | Czytano: 603

NALP. Jednostronny mecz na szczycie

Największą uwagę w czwartej kolejce spotkań pierwszej ligi rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej przykuwało starcie dwóch drużyn, które przed tą serią spotkań miały na koncie komplet punktów: Paki Jana z Joga Bonito.



 
Skończyło się na mocno jednostronnym starciu, w którym obrońcy tytułu zwyciężyli 9:1.
 
Długo na niespodziankę zanosiło się w starciu Gazdy z GUM Forteca. Ci drudzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Wynik ten długo utrzymywał się także w drugiej połowie, ale w końcówce faworyt zdołał odwrócić losy rywalizacji!
 
Pierwszej wygranej w sezonie doczekali się gracze Galerii Wnętrz, którzy pokonali 2:0 ekipę STC.
 
Bez niespodzianki w starciu KDRK z Pro Contract Dragon Ball.
 
Gazda – GIM Forteca 3:2 (0:2): Słowakiewicz, Kopytko – Judasz, B. Drożdż, S. Drożdż.
 
KDRK Spytkowice – Pro Contranct Dragon Ball 7:2 (2:0): Stolarczyk 3, Stasik, K. Rusnak, S. Rusnak, Gromczak – Marszałek, Truty.
 
Joga Bonito – Paka Jana 1:9 (0:3): Kudasik – Antolak 3, Mikoś 3, Kokoszka, Anioł, Potoczak, Kotas.
 
STC – Galeria Wnętrz 0:2 (0:1): Oraczko, Sojka.

 

Reklama

Komentarze





Tabela - V liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. GLKS Gromnik 1 3
2. Watra Białka Tatrzańska 1 3
3. Radłovia Radłów 1 3
4. Dunajec Nowy Sącz 1 3
5. GKS Drwinia 1 3
6. Bocheński KS 1 3
7. Kolejarz Stróże 1 3
8. Tarnovia Tarnów 1 3
9. Orkan Szczyrzyc 1 0
10. Metal Tarnów 1 0
11. Sokół Słopnice 1 0
12. Jarmuta Szczawnica 1 0
13. Zalesianka Zalesie 1 0
14. Tuchovia Tuchów 1 0
15. Korona Niedzieliska 1 0
16. Dunajec Zakliczyn 1 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.08
    17:00
    Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ III liga
  • 17:00
    Avia Świdnik - ŁKS Łagów III liga
  • 17:00
    Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 17:00
    Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 17:00
    Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa III liga
  • 17:00
    Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski III liga
  • 17:00
    Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola III liga
  • 17:00
    KS Wiązownica - Lublinianka Lublin III liga
  • 17:00
    Cracovia II - Wisła Sandomierz III liga
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
  • 18:00
    Korona Niedzieliska - Dunajec Nowy Sącz V liga
    19.08
  • 11:00
    Poprad Muszyna - Wierchy Rabka Zdrój IV liga
  • 11:00
    Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Barciczanka Barcice IV liga
  • 11:00
    Unia Oświęcim - Radziszowianka Radziszów IV liga
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - GKS Drwinia V liga
  • 17:00
    Metal Tarnów - Zalesianka Zalesie V liga
  • 17:00
    Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Lubań Maniowy - Beskid Andrychów IV liga
  • 17:00
    Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów IV liga
  • 17:00
    Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa IV liga
  • 17:00
    Bocheński KS - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów V liga
  • 17:00
    Lokomotiv Chabówka - Skalni Zaskale Klasa A
  • 17:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 17:30
    Okocimski KS Brzesko - Wiślanie Jaśkowice IV liga
  • 17:30
    Wierchy Lasek - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 17:30
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 18:00
    Radłovia Radłów - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 18:00
    Czarni Czarny Dunajec - Unia Naprawa Klasa A
    20.08
  • 12:00
    Krokus Przyszowa - Wiatr Ludźmierz Klasa Okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    LKS Szaflary - AKS Ujanowice Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice IV liga
  • 17:00
    LKS Jawiszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 17:00
    Sokół Słopnice - GLKS Gromnik V liga
  • 17:00
    Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska V liga
  • 17:00
    Wierchy Pasierbiec - Orkan Raba Wyżna Klasa Okręgowa
    21.08
zobacz więcej
reklama