22.05.2022 | Czytano: 3325

Klasa A: Spotkanie na szczycie (+zdjęcia)

Spotkaniem Lokomotivu z Unią Naprawa rozpoczęła się kolejna kolejka podhalańskiej klasy A. Kolejne mecze odbędą się w Zaskalu i Jabłonce. Z powodu braków osobowych Dunajec Ostrowsko nie dojedzie na mecz z Lubaniem Tylmanowa. W niedzielę czeka nas mecz Białych Biały Dunajec z GKS Łapsze Niżne a na zakończenie kolejki spotkanie lidera z wiceliderem tabeli.

Lubań Tylmanowa - Dunajec Ostrowsko 3:0 walkower

Jak przekazał nam Tomasz Wróbel z Dunajca Ostrowsko, dzisiejszy mecz został poddany gdyż nie udało się sformułować wystarczającego składu.

KS Lokomotiv Chabówka - Unia Naprawa 0:1 (0:0)
0:1 Flaga 65
Lokomotiv: Pyka Krystian  - Nowara, Rapacz K., Łukaszka, Czyszczoń P., Ślaga, Smętek, Florczyk, Miśkowiec, Rapacz D., Filas (rezerwowi: Sularz, Wnekowiczm Handzel, Sumara, Czyszczoń T., Pyka Karol., Macioł)
Unia: Wojdyła, Janiak, Swięchowicz T., Święchowicz M., Żur, Białoński, Proszek, Masłowiec, Flaga, Mastela, Porębski (rezerwowi: Nowak, Zając, Gacek)

Skalni Zaskale - Lubań Maniowy II Zapora Kluszkowce  5:1 (1:0)
1:0 Łukaszczyk
2:0 Gacek G.
3:0 Chorążak J.
3:1 Sikora
4:1 Bryja
5:1 Łukaszczyk
Skalni: Sowa - Józefczak, Sternal, Strama K., Czajkowski, Gacek, Król, Bryja, Chorążak J., Chorążak K., Łukaszczyk (rezerwowi: Cisoń, Truty, Strug, Luberda, Strama S.)
Zapora: Berlizov - Koczór, Kopytko, Bednarczyk, Hagowski, Jazgar, Dziatkowicz, Miranda, Klag, Jandura, Sikora (rezerwowi: Słowik, Franczak, Quintanilha, Skydan, Diaz)

Orawa Jabłonka - KS Zakopane 1:0 (1:0)
1:0 Styruła 40
Orawa: Potaczek - Smutek, Kasprzak, Styruła, Możdżeń, Kot, Bełciak M., Sikora, Bełciak D., Gjądła, Andrasiak (rezerwowi: Krzysiak, Marzec, Dworszczak, Baraściak, Smutek)

Biali Biały Dunajec - GKS Łapsze Niżne 3:1 (2:1)
1-0 Fryzowicz 3
1-1 Topór z karnego 25
2-1 Skupien D  39
3-1 Jamroziwicz 77
Biali: Bryjak - Franosz, Jamrozowicz, Polak, Łukaszczyk, Karpiel, Tkachuk, Polak, Antoł, Fryzowicz, Skupień (rezerwowi: Niemiec, Kliś)
Łapsze: Bryja - Nowobilski, Borowski, Chmielk, Kuruc, Handzel, Kubasek, Topór, Labuda, Truty, Sztuczka (rezerwowi; Bogaczyk, Stanek, Wida)
 

Jordan Jordanów - Orkan Raba Wyżna (1:3) 0:2 
0:1 Filipek 3
0:2 Filipek 30
1:2 Gancarczyk 55
1:3 Możdżeń głową 65
Jordan: Teper - Ryś, Radoń M., Burtan, Tyrpa G., Kulak, Dziadkowiec, Wójciak, Gancarczyk, Radoń K., Brzana (rezerwowi: Sum, Kołodziejczyk, Sarna; Tyrpa, F., Jochymek, Rączka, Wróbel)
Orkan: Szklarz T. - Polak, Leśniak, Możdżeń, Trybuła, Skawski, Kasiniak, Saleh, Bożęcki, Filipek, Worwa (rezerwowi: Szklarz M., Świder, Gromczak, Kojs, Firek, Pałasz)

Momenty były: 
3 - wrzutka w pole karne, strela Bożęcki ale Teper broni - dobija jednak Filipek otwierając wynik spotkania
18 - Filipek z głębi pola wychodzi sam na sam ale strzela nad bramką
30 - po aucie rozegranie w polu karnym i Filipek strzela po długim roku na 2:0
40 - Bożęcki sam przed bramkarze ale obok bramki
46 - Brzana w dogodnej styuacji strzela ale obrońca wybija
48 - indywidualna akcja Wójciaka bramkarz z trudem broni
55 - Gancarczyk po asyście Brzany po składnej akcji zdobywa bramkę dla gospodarzy
61 - Gancarczyk w polu karnym strzela ale nad poprzeczką
65 - rzut dla Orkana, akcję strzelając głową kończy Możdżeń i jest 3:1
77 - Filipek po poprzeczce
 

 
wo/ fot. Michał Adamowski

Reklama

Komentarze





Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 34 92
2. Lubań Maniowy 34 68
3. Poprad Muszyna 34 67
4. Limanovia Limanowa 34 66
5. Wierchy Rabka Zdrój 34 65
6. Okocimski KS Brzesko 34 60
7. Wolania Wola Rzędzińska 34 59
8. Glinik Gorlice 34 55
9. Kolejarz Stróże 34 49
10. Watra Białka Tatrzańska 34 48
11. Tarnovia Tarnów 34 46
12. Metal Tarnów 34 40
13. Sokół Słopnice 34 36
14. Skalnik Kamionka Wielka 34 35
15. Bocheński KS 34 31
16. Dunajec Zakliczyn 34 24
17. Jarmuta Szczawnica 34 22
18. Radłovia Radłów 34 6
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama