18.05.2022 | Czytano: 1056

NALP. Festiwal goli Gazdy

Drugą kolejkę spotkań rozegrały zespoły z I ligi rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Z pośród czterech meczów na pierwszy plan wysuwają się rozmiary wygranej Gazdy, który pokonał Galerię Wnętrz aż 11:1. Kolejny raz skutecznością błysnął Krystian Dudek, który – podobnie jak przed tygodniem – czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Obrońcy tytułu Paka Jana pokonali 6:2 STC.  Suchy wynik sugerowałby łatwe zwycięstwo podopiecznych Jana Leśnickiego, a wcale tak do końca nie było. Po pierwszej połowie wynik był bowiem remisowy. Po zmianie stron Paka, której dowodził Daniel Mikoś (autor hat-tricka) z upływem czasu już zdominowała wydarzenia na murawie.

Sporą niespodziankę sprawiła ekipa Joga Bonito która pokonała 5:1  drugi zespół zeszłego sezonu KDRK Dublet w tym meczu ustrzelił Jakub Dutkiewicz.

Świetna pierwsza połowa ekipy  GIM Forteca zapewniła jej wygraną 5:2 nad zespołem Pro Contract Dragon Ball .

Wyniki

Gazda – Galeria Wnętrz 11:1 (4:1):  Dudek 4, Kolasa 2, Hajnos 2, P. Worwa, W. Worwa, B. Drożdż – Nykaza.
Paka Jana – STC 6:2 (1:1):  Mikoś 3, Anioł, Antolak 2 – Kazek, Bryja.
Joga Bonito – KDRK 5:1 (2:0) Dutkiewicz 2, Leśniakiewicz, Zarotynski, Turwon – P. Stolarczyk.
Gim Forteca – Pro Contract Dragon Ball 5:2 (5:0): Słowakiewicz 2, Lasyk 2,  Kopytko – P. Wielgus 2.