12.05.2022 | Czytano: 545

NALP. W drugiej lidze walka do ostatnich sekund.

Spośród pięciu spotkań tej serii szczególnych emocji dostarczyły trzy, w których wynik końcowy ważył się do ostatnich sekund.



 
Gol Kamila Nycza w ostatniej minucie dał wygraną ekipie  Mix 40 nad drużyną Chłopcy z PRL. W ostatniej akcji meczu remis w starciu z drużyną Pub po bandzie uratowali gracze Ard Coders.  Krzysztof Strzęp poprowadził drużynę  Damix do wygranej – po kolejny zaciętym starciu – 4:3 nad Suprą. Drugie z rzędu przekonujące zwycięstwo odniosła Pasieka Bzyk, która gładko (5:1) poradziła sobie z zespołem Wawel Team.  W porównaniu z pierwszą kolejką do składu Wierchów Old Boys wskoczył Marcin Folwarski i walnie przyczynił się do zwycięstwa (3:1) nad White Bears.
 
 
White Bears – Wierchy Lasek 1:3 (Gąsienica Makowski – Folwarski 2, Gał)
 
Mix40 – Chłopcy z PRL 2:1 (Dobrzyński, Nycz – Dudek)
 
ART Coders – Pub po bandzie 2:2 (Adam Grzybek, Andrzej Grzybek – Bala, Łach)
 
Supra – Damix 3:4 (Halama, Traczyk, Mozdyniewicz – Blacharczyk, Strzęp 2, Tylka)
 
Pasieka Bzyk – Wawel Team 5:1 (R. Leśniowski, Guzik, L. Czubernat, A. Czubernat, Romański – Skuta).
 

Komentarze





Tabela - Klasa A

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Jordan Jordanów 19 45
2. Orkan Raba Wyżna 18 40
3. Bór Dębno 19 36
4. Lubań Tylmanowa 19 35
5. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 19 32
6. Unia Naprawa 18 28
7. Orawa Jabłonka 19 27
8. Skalni Zaskale 18 25
9. GKS Łapsze Niżne 19 20
10. KS Lokomotiv Chabówka 18 17
11. Dunajec Ostrowsko 18 16
12. Biali Biały Dunajec 18 11
13. KS Zakopane 18 9
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 28.05
    00:00
    Grel Trute - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 17:00
    Wierchy Lasek - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 17:30
    Gorc Ochotnica - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 17:30
    Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 18:00
    Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
    28.05
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Bystry Nowe Bystre - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 17:00
    Gronik Gronków - Sokolica Krościenko Klasa B - Gr. 2
    29.05
zobacz więcej
reklama