02.05.2022 | Czytano: 939

Debiut „Kropka” w MMA

Za miesiąc w nowotarskiej Hali Lodowej, odbędzie się prestiżowa gala Babilon MMA 28.
Federacja Babilon MMA to jedna z dwóch obok FEN, która obecnie współpracuje z telewizją Polsat. Dlatego też całe widowisko będzie na żywo relacjonowane na kanale naziemnym SuperPolsat oraz satelitarnym Polsat Sport. Trzy godzinna transmisja ściąga przed odbiorniki mnóstwo fanów z kraju i zagranicy.

Poznaliśmy już pierwsze zestawienia walk. W tym dwa pojedynki z udziałem zawodników z NKSW. Pierwszy z nich to kategoria -120kg,  w której zmierzy się Marcin Kalata vs Bujkowski. To będzie bardzo emocjonujące i efektowne starcie dwóch zawodników lubiących wymiany stójkowe. Mierzący ponad dwa metry Bujkowski pokonał ostatnio Sianosa na gali FEN.

Drugim budzącym ogromne zainteresowanie pojedynkiem jest walka Cyrwus vs Smoliński. Debiutujący w sportach walki Robert Cyrwus „Kropek” to znany nowotarski strongman, który postanowił sprawdzić się w MMA. Jego przeciwnikiem będzie pochodzący ze Śląska zawodnik Silesian MMA Smoliński „Brzytwa”, który ma na swoim koncie trzy pojedynki w formule MMA. Pojedynek ten zakontraktowany jako „super fight” zobaczymy tuż przed walką wieczoru. Wkrótce ogłoszenie kolejnych zestawień wśród których kolejni przedstawiciele NKSW, miedzy innymi Andrzej Karkula oraz Krzysztof Pitoń. Zachęcamy do kupowania biletów przez portal Eventim.pl bo zostało już niewiele wolnych miejsc. Zapowiada się świetna impreza z mega oprawą.
 

Komentarze

reklama