22.04.2022 | Czytano: 1011

Mistrz UFC w NKSW (+zdjęcia)

W klubie NKSW pojawili się wyjątkowi goście ,z klubu WCA Fight Team Warszawa. Wśród nich podwójny mistrz UFC Jan Błachowicz.


 
Oprócz niego nowotarżan odwiedzili -  mistrz Federacji KSW Marian Ziółkowski oraz zawodnicy walczący dla Federacji KSW - Albert Odzimkowski i Karolina Owczarz wraz z trenerem Robertem Joczem.

- Klub WCA odwiedza nas cyklicznie podczas zgrupowań w Zakopanem. Podobnie jak i przy poprzednich spotkaniach przeprowadziliśmy trening sparingowy.  Nasi podopieczni mogli sprawdzić się z najlepszymi. Na  dystansie 5 rund po 5 minut zawodnicy NKSW -  Łukasz Brzeski, Marcin Kalata, Sebastian Chmielarczyk, Weronika Kukuczka, Adam Muzyka, Dawid Marcinkowski, Robert Cyrwus oraz kilku innych wymieniali uprzejmości w formule MMA. Cieszymy się  z tych wizyt i możliwości konfrontacji z tak znanymi zawodnikami. Daje nam to spory pogląd na poziom wyszkolenia naszych podopiecznych. Myślę, że zawodnicy z Warszawy również dużo korzystają, bo od kilku lat wracają do nas. Serdecznie ich pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Przy okazji trzymamy kciuki za Janka Błachowicza, który już niedługo stoczy kolejny pojedynek dla UFC w Las Vegas -  powiedział Wojciech  Hoły.
 
opr/sles
 

Komentarze

reklama