11.01.2022 | Czytano: 1188

Decathlon Mini Hokej

W niedzielę w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbył się pierwszy Turniej Decathlon Mini Hokej, w którym udział wzięły reprezentacje czterech klubów.

Poza Naborem MMKS Nowy Targ do walki stanęłu zespoły z Krynicy, Krakowa i Sanoka. Rywalizacja przebiegła z podziałem na grupy A i B, czyli młodszą oraz starszą.

Gospodarze wygrali 8 spotkań, jedno przegrali a w trzech zremisowali. Gra była bardzo często zacięta i wszystkie drużyny walczyły do samego końca zagrzewane przez mocny doping ze strony najbliższych. Świetnych emocji oraz efektownych akcji w wykonaniu najmłodszych nie brakowało. 

Turniej był dla podopiecznych trenera Marka Rączki naprawdę świetnym treningiem i okazją, by zdobyć cenne doświadczenie w grze z innymi drużynami. Poza wszystkim, był też okazją by dobrze się bawić w licznym gronie małych miłośników i miłośniczek hokeja.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Grupa A
Podhale - Krynica 4:5 / 12:1
Podhale - Sanok 3:3 / 7:0
Podhale - Kraków 3:3 / 4:2

Grupa B:
Podhale - Krynica 3:3 / 5:0
Podhale - Sanok 13:0 / 9:1
Podhale - Kraków 5:1 / 3:1

W trakcie Decathlon Mini Hokej wyróżnieni zostali następujący zawodnicy: 
- Krynica drużyna A - Wietecha Jakub
- Krynica drużyna B - Gosik Ruben  
- Sanok drużyna A - Kusz Borys 
- Sanok drużyna B - Izdebski Natan 
- Kraków drużyna A - Ślusarek Bartosz 
- Kraków drużyna B - Samoder Leon 
- Nowy Targ drużyna A - Hnatkiewicz Tomasz 
- Nowy Targ drużyna B - Sulka Bartek  

Najlepszym bramkarzem w grupie A został zawodnik z Sanoka - Kacper Koczera, ale duże uznanie zdobył też bramkarz z Nowego Targu z grupy B Janek Długosz, dla którego udział w tym wydarzeniu był pierwszym odważnym wystąpieniem turniejowym.


Więcej na www.mmks.sportowepodhale.pl
 

Komentarze

reklama