Oto korzyści z udziału w naborze do ewentualnego wyjazdu do Kanady:
-
sprawdzenie swoich umiejętności i aktualnego poziomu wyszkolenia w ocenie dobrego trenera kanadyjskiego(34 lata doświadczenia)
-
możliwości kontynuowania nauki szkoły polskiej zgodnie z programem (informacje na stronie www.spzg.pl oraz www.polskaszkola.edu.pl )
-
nauka języka angielskiego wg intensywnego programu ESL w Kanadzie (dla porównania w POLSCE koszt to -10 godzin * 40zl =400zl * 30 tygodni = 12.000 zł a w KANADZIE jedynie koszty oficjalne szkoły letnie z zamieszkaniem w kanadyjskiej rodzinie 4 tygodnie koszt od 3600-4500$ kanadyjskich)
-
gra w GMHL stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu z hokejem profesjonalnym najlepszej szkoły na świecie jakim jest hokej kanadyjski.
-
turnie i mecz ligowe obserwują wysłannicy z drużyn NHL, OHL, AHL i z Uniwersytetów USA i Kanady.
-
gra w drużynie kanadyjskiej oprócz doskonalenia poziomu indywidualnego, doświadczenia ; zapisuje każdemu z zawodników historie do przyszłego przetargu w kontraktach zawodowych z drużynami całego świata.
-
codzienne zróżnicowane treningi przynoszą rezultaty!
-
zawodnicy, którzy będą zaakceptowani przez trenera POWASSAN-DRAGONS oprócz aplikacji otrzymają listę polskich biznesów w Kanadzie z możliwością kierowania indywidualnie listów o sponsorowanie i pomoc finansowa.
Zawodnicy powinni się stawić w dniu 17.04.2010 na lodowisku w Sosnowcu do godziny 9 z kompletnym sprzętem sportowym i aktualną książeczką zdrowia.
Nabór poprowadzą General Menager - trener Lui Ricci (Powassan Dragons). Kontakt w Kanadzie jest Leszek Dec, email: ldec@dlbacademy.com, strona: www.dlbacademy.com Kontakt w Polsce : Andrzej Słowakiewicz, numer tel. 507-654-941 i Monika Guzik, email: guziczek9@o2.pl Tel. 508-167-144. Adres do korespondencji - ul. Klikuszówka 20B, 34-400 Nowy Targ Wypełnione aplikacje należy przesłać pod adres pani Guzik.
W czerwcu z kolei odbędzie się obóz walki dla młodych zawodników polskiego pochodzenia, którzy chcieliby grać w polskiej lidze, a potem reprezentować barwy naszej drużyny narodowej.
- Jeśli chodzi o szczegóły pobytu w Kanadzie (koszty, program zajęć, treningów i ilości meczów - nie mniej niż 40) prześlę do końca lutego. Gwarantujemy dziesięć godzin tygodniowo nauki języka angielskiego z konwersacją – kończy Leszek Dec.
Pobierz aplikacje2 w formacie *.doc
Pobierz aplikacje w formacie *.doc
Stefan Leśniowski