18.11.2021 | Czytano: 1007

Adam Muzyka powołany do kadry narodowej MMA

Zawodnik Nowotarskiego Klubu Sportów Walki poleci do Abu Dhabi na Mistrzostwa Świata IMMAF czyli amatorskiego MMA, które odbędą się w dniach 24 - 29 stycznia przyszłego roku.

Adam Muzyka został zauważony po tym, jak trzy tygodnie temu podczas Mistrzostw Polski organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska w Gliwicach wygrał trzy walki w ciągu jednego dnia. Warto przypomnieć, że założycielem i prezesem tego stowarzyszenia jest wpółwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Wylot do Emiratów Arabski zaplanowany jest na koniec stycznia, więc mamy dokładnie osiem tygodni na ciężkie przygotowania. Dodatkowo, kadra zaplanowała w między czasie trzy zgrupowania - mówi prezes NKSW Wojciech Hoły. - Jesteśmy bardzo zadowoleni i zmotywowani tym faktem. W naszym klubie mamy już kilkukrotnego v-ce Mistrza Świata wagi ciężkiej Marcina Kalatę, który obecnie wraca do zdrowia po operacji kolana - dodaje. - Mocno wierzymy w sukces Adama, który będzie przedzierał się przez bardzo licznie obsadzoną kategorię wagową -70,3 kg.
Teraz bierzemy się do cięzkiej pracy i dziękujemy za sparcie okazywane przez formy: Dziki Byk, Rent a car Bukowski Bartłomiej, Artnox Fight Sport, klinika Holistica, Fitness Factory, Fabryka Reklamy, klub ADHD, Gorący Potok, Slimak Tynki, studio graficzne Holy Studio.

mat. prasowe


 

Komentarze

reklama