12.10.2021 | Czytano: 1473

III liga. Mateusz Broda trafił do jedenastki kolejki!

Piłkarze Podhala wrócili z Radzynia Podlaskiego bogaci o trzy punkty. Kolejny mecz zakończyli na zero z tyłu. 
W cotygodniowej jedenastce kolejki wytypowanej przez tygodnik „Piłka Nożna” w linii defensywnej znalazł się Mateusz Broda, który przed sezonem zasilił szeregi drużyny trenera Szymona Grabowskiego. To były gracz m.in. Piasta i GKS Katowice.
 
Szkoleniowiec NKP Podhale był zadowolony z postawy swojego zespołu. Miał jedynie pretensje do niego o drugą połowę, w której jego podopieczni dostosowali się do stylu gry rywala. Uważa, że po trzech kwadransach jego ekipa powinna wyżej prowadzić, ale zawodziła skuteczność. Ciszy go natomiast, że kolejny mecz zagrali na zero z tyłu.
 
Zdecydowanie odmienne nastroje panowały w obozie Orląt Radzyń Podlaski. Trudno się dziwić, bo stracili komplet punktów na własnym obiekcie. Trener gospodarzy nie krył, że jest niezadowolony z postawy arbitrów. Uważa, że karny podyktowany przeciw jego drużynie, a który dał zwycięstwo przeciwnikowi, był z kapelusz. -  Dawno nie widziałem tak stronniczego sędziowania  w podejmowaniu decyzji – wypalił. – Jestem rozgoryczony. Szkoda mi chłopaków. Karny był z niczego. Nam też należały się dwie jedenastki, ale sędzia liniowy wolał się skupiać na tym czy mamy koszulkę na ławce.
 
Jedenastka 12 kolejki według „PN”
Pawlus (Korona) – Piotr Rogala (Łagów), Seb. Duda (Siarka), Broda (Podhale), Kursa (Avia) – Cichocki (Łagów), Sł. Duda (Stal), Rakoczy (Cracovia), Brągiel (KSZO) – Biały (Unia), Piszczek (Cracovia)
 
Stefan Leśniowski
 

Komentarze

Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wierchy Lasek 11 26
2. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 11 24
3. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 11 24
4. Janosik Sieniawa 10 22
5. AP Wisła Czarny Dunajec 10 20
6. Delta Pieniążkowice 11 20
7. Podgórki Krauszów 11 16
8. Skawianin Skawa 11 8
9. Bystry Nowe Bystre 11 8
10. Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 11 7
11. KS Luboń Skomielna Biała 11 7
12. Krokus Pyzówka 11 5
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama