21.07.2021 | Czytano: 6139

Zmarł Kamil Traczyk

Miał zaledwie 30 lat. To były piłkarza Jordana Jordanów, działacz i sędzia Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej.


 
Był zawodnikiem LKS Jordan Jordanów. W tym klubie się wychował.  Piłka była jego pasją, więc pozostał przy niej, zostając sędzią.  Prowadził zawody, jako główny,  na szczeblu czwartej ligi, a na poziomie trzeciej ligi był sędzią liniowym.  W roli sędziego przeprowadził 500 spotkań piłkarskich. W 2017 roku zawiesił przygodę z gwizdkiem, ponieważ wyjechał do pracy za granicę.
 
Cześć jego pamięci
 
sles
 

Komentarze





Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 6 15
2. Wierchy Lasek 6 14
3. Delta Pieniążkowice 6 13
4. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 6 12
5. Janosik Sieniawa 6 10
6. AP Wisła Czarny Dunajec 6 8
7. Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 6 7
8. Podgórki Krauszów 6 7
9. Krokus Pyzówka 6 5
10. Skawianin Skawa 6 5
11. KS Luboń Skomielna Biała 6 4
12. Bystry Nowe Bystre 6 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 25.09
    15:00
    Radłovia Radłów - Dunajec Zakliczyn IV Liga
  • 15:30
    Sokół Słopnice - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Glinik Gorlice - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    Płomień Limanowa - Orkan Szczyrzyc V Liga
  • 16:00
    Zalesianka Zalesie - Zawrat Bukowina Tatrzańska V Liga
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - AKS Ujanowice V Liga
  • 16:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Turbacz Mszana Dolna - LKS Szaflary V Liga
  • 16:00
    Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - Poprad Muszyna IV Liga
  • 16:00
    AP Wisła Czarny Dunajec - Bystry Nowe Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Metal Tarnów IV Liga
  • 16:00
    Okocimski KS Brzesko - Bocheński KS IV Liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Jordan Jordanów Klasa A
  • 16:00
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:00
    Unia Naprawa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
    25.09
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 11:00
    KS Husarz Łapsze Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Skalni Zaskale Klasa A
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Grel Trute Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    Sokolica Krościenko - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    ZKP Asy Zakopane - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy IV Liga
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec V Liga
  • 16:00
    Kolejarz Stróże - Skalnik Kamionka Wielka IV Liga
  • 16:00
    Krokus Pyzówka - Wierchy Lasek Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Spisz Krempachy Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Wiatr Ludźmierz - Granit Czarna Góra V Liga
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Czarni Czarny Dunajec V Liga
  • 16:00
    Watra Białka Tatrzańska - Wolania Wola Rzędzińska IV Liga
  • 16:30
    KS Zakopane - Orawa Jabłonka Klasa A
    26.09
  • 00:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS IV Liga
  • 00:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    AP Wisła Czarny Dunajec - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Wierchy Lasek Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Podgórki Krauszów - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - Bystry Nowe Bystre Klasa B - Gr. 1
    28.09
zobacz więcej
reklama