23.06.2021 | Czytano: 1567

Babilon MMA 23. Kalata kontra Łazowski

„To będzie świetna gala „ – mówi Artur Gwóźdź przed zaplanowaną na 25 czerwca Babilon MMA 23 w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. 
„ W ostatniej walce Filip „Czołg” Stawowy walczył z Kevinem Szaflarskim i w oczach części kibiców to Stawowy był zwycięzcą. Kiedy okazało się, że Kevin jest kontuzjowany i nie dojdzie do jego walki ze Stuartem Austinem, zdecydowaliśmy, że w walce wieczoru wystąpi „Czołg” Stawowy, bo na to zasłużył. Rywalem Filipa będzie Fin Valtonen, który bardzo dobrze spisał się w wygranym pojedynku z Dawidem Żółtaszkiem – czytamy na stronie Polsatu Sport.
 
W drugiej walce kategorii ciężkiej dojdzie do starcia Marcina Kalaty z Mateuszem Łazowskim. Obaj mają rekordy 2-2 i…  Obaj nie kalkulują w oktagonie. Do tego mają ciężkie łapy i to może bardzo dobra bitka. Zobaczymy kto wygra
 
Zawodnik NKSW ostatnią swoją walkę dla tej federacji wygrał w pięknym stylu, pokonując przed czasem swojego rywala przez KO w drugiej rundzie. Tym razem jego przeciwnik to bardzo mocny stójkowicz trenujący w Warszawie, w klubie braci Paczuskich.
Jak zakończy się ten pojedynek.  Zapraszamy przed telewizory Polsatu całe Podhale. Jedno możemy zagwarantować, będą prawdziwe grzmoty – powiedział Wojciech Hoły. - Dziękujemy naszym partnerom: miastu Nowy Targ, MCSiR, Wypożyczalni aut Bukowski Bartosz, Fitness Factory, Dziki Byk, Gorący Potok, Fabryka Reklamy, Holy Studio, Medical Clinic Podhale, Ubezpieczenia Bartłomiej Bobrowski. Dziękujemy również sponsorom Marcina: Budweld, Tom Miles, Angelika Dom Wypoczynkowy, TommyRent.pl, Gastro Paczka, Gór Wit, Banzai.
 
Stefan Leśniowski
 

Komentarze

reklama