10.06.2021 | Czytano: 670

Deichmann Minimistrzostwa wchodzą w decydującą fazę

Po 2 miesiącach rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce przyszedł czas na fazę play off, po której poznamy drużyny, które wystąpią finałach ogólnopolskich turnieju w Wałbrzychu.

W najbliższą niedzielę odbędą się finały kategorii U8 i U9 oraz ostatnia kolejka kategorii U7, w której tradycyjnie nie prowadzona jest klasyfikacja.
 
Za tydzień przyjdzie czas na starsze roczniki czyli U10, U11 i U13.

Poniżej terminarze rozgrywek:

 
mat. prasowe, zdjęcia Łukasz Sowiński

Komentarze





Tabela - V Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Babia Góra Lipnica Wielka 7 16
2. Turbacz Mszana Dolna 6 13
3. Orkan Szczyrzyc 7 13
4. Płomień Limanowa 7 13
5. Zalesianka Zalesie 7 12
6. Wierchy Pasierbiec 7 12
7. LKS Szaflary 7 11
8. Czarni Czarny Dunajec 8 10
9. Huragan Waksmund 7 9
10. Wiatr Ludźmierz 6 9
11. Zawrat Bukowina Tatrzańska 7 7
12. AKS Ujanowice 6 6
13. Krokus Przyszowa 7 4
14. Granit Czarna Góra 5 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 25.09
    15:00
    Radłovia Radłów - Dunajec Zakliczyn IV Liga
  • 15:30
    Sokół Słopnice - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Glinik Gorlice - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    Płomień Limanowa - Orkan Szczyrzyc V Liga
  • 16:00
    Zalesianka Zalesie - Zawrat Bukowina Tatrzańska V Liga
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - AKS Ujanowice V Liga
  • 16:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Turbacz Mszana Dolna - LKS Szaflary V Liga
  • 16:00
    Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - Poprad Muszyna IV Liga
  • 16:00
    AP Wisła Czarny Dunajec - Bystry Nowe Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Metal Tarnów IV Liga
  • 16:00
    Okocimski KS Brzesko - Bocheński KS IV Liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Jordan Jordanów Klasa A
  • 16:00
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:00
    Unia Naprawa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
    25.09
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 11:00
    KS Husarz Łapsze Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Skalni Zaskale Klasa A
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Grel Trute Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    Sokolica Krościenko - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    ZKP Asy Zakopane - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy IV Liga
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec V Liga
  • 16:00
    Kolejarz Stróże - Skalnik Kamionka Wielka IV Liga
  • 16:00
    Krokus Pyzówka - Wierchy Lasek Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Spisz Krempachy Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Wiatr Ludźmierz - Granit Czarna Góra V Liga
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Czarni Czarny Dunajec V Liga
  • 16:00
    Watra Białka Tatrzańska - Wolania Wola Rzędzińska IV Liga
  • 16:30
    KS Zakopane - Orawa Jabłonka Klasa A
    26.09
  • 00:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS IV Liga
  • 00:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    AP Wisła Czarny Dunajec - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Wierchy Lasek Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Podgórki Krauszów - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - Bystry Nowe Bystre Klasa B - Gr. 1
    28.09
zobacz więcej
reklama