19.04.2021 | Czytano: 2429

Rozbita Litwa

Biało – czerwoni odnieśli drugie zwycięstwo w turnieju o Puchar Trójmorza. Dzisiaj nie sprostała im reprezentacja Litwy.

Polacy nie napotkali na większy opor rywala. No może  w pierwszej tercji starali się utrudniać poczynania naszej drużyny narodowej. „Pękli” w drugich 20 minutach. Biało –czerwoni zaaplikowali przeciwnikowi sześć golu, przy czym cztery między 22 a 26 minutą. Odnotować należy hat trick Grzegorza Pasiuta. Zaś pierwsze w karierze trafienia w rep[prezentacji zdobyli - Kamil Wałęga i  Olaf Bizacki.

Polska - Litwa 8:1 (0:0, 6:0, 2:1)
1:0 Zygmunt – Pasiut -  Wronka (21:22)
2:0 Zygmunt – Wronka -  Pasiut (24:23)
3:0 Przygodzki – Mroczkowski -  Bizacki (24:52)
4:0 Wałęga – Jeziorski -  Michalski (25:29)
5:0 Pasiut – Ciura -  Wronka (32:13 w przewadze)
6:0 Bizacki - Pasiut (38:33 w przewadze)
7:0 Pasiut – Bizacki - Wronka (43:33)