14.03.2021 | Czytano: 1665

Nadrabiają zaległości.

Kwarantanna narodowa wstrzymała rozgrywki tenisa stołowego na okres dwóch miesięcy. Polski Związek po tym okresie dał zielone światło i możliwość dalszej rywalizacji. Gorce solidnie przygotowało się dalszej części rozgrywek. 
Panie występujące w pierwszej  lidze podejmowały u siebie KTS Gliwice, z którymi rywalizują o utrzymanie w lidze. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla nowotarżanek.  Ola  Guzik pokonała liderkę przeciwniczek 3:2 i to ustawiło cały mecz.  Mecze wygrały również Ola Garb i Zuzia Kowalczyk, a od stołu pokonana odchodziła Kamila Małysiak. W grach podwójnych lepsze okazały się gospodynie jak również w ostatnich grach singlowych góralki nie dały szans przeciwniczkom wygrywając wszystkie cztery spotkania.
 
KS Gorce Nowy Targ – KTS Gliwice 9:1
Gorce: Aleksandra Garb (2,5 pkt), Aleksandra Guzik (2,5), Zuzanna Kowalczyk (2,5), Kamila Małysiak (1,5), Natasza Korczak
KTS: Patrycja Szabat (1), Anna Rusin, Dominika Gilewska, Natalia Gąsior, Dominika Banaś.
 
Panowie występujący w drugiej lidze rozegrali dwa spotkania na własnym terenie.  W pierwszym pokonali  LUKS Galux Skrzyszów 8:2,  w drugim z vice liderem rozgrywek UKS Płomieniem Limanowa zremisowali 5:5.
 
KS Gorce Nowy Targ – LUKS Galux Skrzyszów 8:2
Gorce: Tomasz Klag (2,5 pkt), Marek Mozdyniewicz (2,5), Jakub Czyszczoń (2), Wiktor Klag (1)
Galux: Bartłomiej Mleczko (1,5), Mateusz Galus (0,5), Radosław Mleczko, Marcin Tabor.
 
KS Gorce Nowy Targ – UKS Płomień Limanowa 5:5
Gorce: Tomasz Klag (2), Marek Mozdyniewicz (2), Jakub Czyszczoń (1), Filip Subik.
 

Komentarze

reklama