09.02.2021 | Czytano: 2113

Halowe kopanie pod patronatem burmistrza (+zdjęcia)

Równolegle na hali sportowej przy Technikum Mechanicznym oraz na hali sportowej na Niwie w Nowym Targu odbył się halowy turniej Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w kategoriach Orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy, junior starszy,



 
Honorowy patronat nad turniejem sprawował burmistrz Grzegorz Watycha.  Poziom sportowy zaprezentowany przez wszystkich uczestników był bardzo wysoki, co świadczy o dobrej pracy wykonywanej przez ich trenerów i opiekunów. Turniej przebiegał w spokojnej i miłej atmosferze za co odpowiedzialni byli sędziowie Kolegium Sędziów Nowy Targ w osobach Łukasza Królczyka, Pawła Barwińskiego, Marcina Tesarskiego, Andrzeja Opaciana i Jana Buczka.
Puchary i wyróżnienia indywidualne wręczali:  burmistrz Grzegorz Watycha w obecności wiceprezesa PPPN Gabriela Szumala, Katarzyna Wójcik – przewodnicząca komisji sportu i turystyki UM oraz Arkadiusz Szymczyk kierownik Referatu ds. Sportu i Turystyki UM
 
Organizatorzy turnieju pragną serdecznie podziękować burmistrzowi Miasta Nowy Targ za objęcie turnieju honorowym patronatem oraz pomoc w jego organizacji. Podziękowania kierujemy również na ręce Katarzyny Wójcik oraz Arkadiusza Szymczyka za swoją obecność podczas turnieju oraz za wręczenie nagród, pucharów i medali uczestnikom turnieju.
 
Orlik
Wiatr Ludźmierz – NKP Podhale 3-0
KS Zakopane – FA Tokarnia 4-0
NKP Podhale - KS Zakopane 0-8
Wiatr Ludźmierz - FA Tokarnia 4-1
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz 0-1
NKP Podhale - FA Tokarnia 2-0
1. Wiatr Ludźmierz
2. KS Zakopane
3. NKP Podhale
4. FA Tokarnia
Najlepszy strzelec: Adrian  Kuźma KS Zakopane
Najlepszy bramkarz: Filip Zygmond Wiatr Ludźmierz
MVP: Mateusz Michalak Wiatr Ludźmierz
 
Młodzicy
KS Zakopane – PAS Szczawnica 1-0 (Ślimak)
KS Niedzica – Wiatr Ludźmierz 3-1 (Kowalczyk 2 Kubowicz - Szczęch)
KS Zakopane – KS Niedzica 0-3 (Kubowicz Pierwoła Krzyszkowski)
PAS Szczawnica – Wiatr Luźmierz 1-0 (Sterlicki)
PAS Szczawnica – KS Niedzica 0-3 (Kubowicz 2 Krzyszkowski)
KS Zakopane – Wiatr Ludźmierz 2-3(Konieczko, Ziółek -Rzadkosz, Handzel, Ciągwa)

Najlepszy strzelec: Dawid  Kubowicz KS Niedzica
Najlepszy bramkarz: Szymon Kowalczyk KS Niedzica
MVP: Stanisław Ślimak KS Zakopane
1.KS Niedzica
2.KS Zakopane
3.Wiatr Ludźmierz
4. PAS Szczawnica
 
Trampkarze
KS Zakopane - AP Szaflary 5-0 (Makowski 2 Chmerek, Stankiewicz, Budz)
ZKP Zakopane - Jarmuta Szczawnica 4-0 ( Kluś 3, Sarota)
Orawa Jabłonka - Didi Gol Rabka Zdrój 2-1 ( Fedor, Kidoń - Knapczyk)
KS Zakopane - Górale Nowy Targ 5-3 ( Lipowy  2, Budz 2, Stankiewicz- Gajda, Kaleta Tętnowski)
Wiatr Ludźmierz - ZKP Zakopane 0-1 (Klimek)
Jordan Jordanów - Didi Gol Rabka Zdrój 2-4 (Łaczek 2 - Słoński 2 Worwa, Konieczny)
Górale Nowy Targ - AP Szaflary 3-0 (Tetnowski, Duda, Gajda)
Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica 2-2 (Bednarz 2 -Borzęcki, Kaszycki)
Orawa Jabłonka - Jordan Jordanów 0-0
o miejsca 7-9
AP Szaflary – Jarmuta Szczawnica 1-8 ( Rzadkosz – Borzęcki 5 Kaszycki , Kurnyta, Sroka)
AP Szaflary – Jordan Jordanów 0-7 (Kosek 3 , Łaczek  2 Strzelczyk, Koza)
Jarmuta Szczawnica – Jordan Jordanów 0-2 (Łaczek 2)
o miejsca 4-6
Górale Nowy Targ – Wiatr Ludźmierz 0-1 (Bednarz)
Górale Nowy Targ – Didi Gol 0-3 ( Słoński, Worwa 2)
Wiatr Ludźmierz – Didi Gol 1-2 ( Konieczny, Paśko )
o miejsca 1-3
KS Zakopane – ZKP Zakopane 0-2 ( Kluś, Klimek )
KS Zakopane – Orawa Jabłonka 0-4 ( Fiedor 2, Kidoń, Stanaszek)
ZKP Zakopane – Orawa Jabłonka 2-1 (Bukowski Sarota- Fedor)
1. ZKP Zakopane
2. Orawa Jabłonka
3. KS Zakopane
4. Didi Gol Rabka
5. Wiatr Ludźmierz
6. Górale Nowy Targ
7. Jordan Jordanów
8. Jarmuta Szczawnica
9.  AP Szaflary
 
Najlepszy strzelec: Paweł Łaczek Jordan Jordanów
Najlepszy bramkarz:  Adam Turwoń Orawa Jabłonka
Najlepszy zawodnik:  Jakub Kluś ZKP Zakopane
 
junior młodszy
Biali Biały Dunajec - KS Zakopane 4-0 ( Burnus, Zapotoczny, Stołowski x 2)
Przełęcz Łopuszna - Lepietnica Klikuszowa 2-0 (Goleniowski 2)
Wiatr Ludźmierz - Orawa Jabłonka 1-0 (Bryniarski)
Biali Biały Dunajec - Lepietnica Klikuszowa 0-2(Pańszczyk, Lendecki)
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz 0-0
Przełęcz Łopuszna - Orawa Jabłonka 1-3 (Bryniarski- Styrła Skoczyk Janowiak)
Biali Biały Dunajec - Wiatr Ludźmierz 1-4 (Krauzowicz, Jankowski x 2, Laskowski - Stołowski)
Lepietnica Klikuszowa - Orawa Jabłonka 0-4 ( Zahora, Oskwarek 2 , Dworszczak)
KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna 4-2 (Karlak, Bukowski, Czernik Smok , -Twaróg, Kubiec)
Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka 3-2 (Stołowski 2, Łojas - Janowiak, Oskwarek)
Wiatr Ludźmierz - Przełęcz Łopuszna 5-1 (Jabłoński  3, Twaróg, Bryniarski - Zygmund
Lepietnica Klikuszowa - KS Zakopane 3-1 (Lendecki, Pańszczyk 2 -Gracjasz
Biali Biały Dunajec - Przełęcz Łopuszna 1-1 (Kubiec - Łojas)
Orawa Jabłonka - KS Zakopane 4-0 (Polaczek zahora 2 Utrata)
Wiatr Ludźmierz - Lepietnica Klikuszowa 5-0 (samobój, Szatanik Twaróg 2 Bednarz
1. Wiatr Ludźmierz
2. Orawa Jabłonka
3. Biali Biały Dunajec
4. Lepietnica Klikuszowa
5. KS Zakopane
6 Przełęcz Łopuszna
Najlepszy strzelec: Karol  Stołowski Biali Biały Dunajec
Najlepszy bramkarz: Michał  Kot Orawa Jabłonka
Najlepszy zawodnik: Kacper  Twaróg Wiatr Ludźmierz
 
junior starszy
Orawa Jabłonka - LKS Szaflary 2-3
Lepietnica Klikuszowa - Jordan Jordanów 1-2
Przełęcz Łopuszna - LKS Szaflary 2-2
Orawa Jabłonka - Lepietnica Klikuszowa 1-2
Przełęcz Łopuszna - Jordan Jordanów 3-2
LKS Szaflary - Lepietnica Klikuszowa 2-2
Jordan Jordanów - Orawa Jabłonka 5-3
Przełęcz Łopuszna - Lepietnica Klikuszowa 4-2
Jordan Jordanów - LKS Szaflary 0-2
Przełęcz Łopuszna - Orawa Jabłonka 1-6
1.  LKS Szaflary
2. Przełęcz Łopuszna
3. Jordan Jordanów
4. Lepietnica Klikuszowa
5  Orawa Jabłonka
 
Najlepszy zawodnik: Szymon Truty LKS Szaflary
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Goleniowski Przełęcz Łopuszna
Król strzelców: Michal Sobek Orawa Jabłonka
 
opr/sles
 

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Unia Naprawa 9 25
2. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 9 19
3. Grel Trute 9 14
4. Delta Pieniążkowice 9 14
5. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 9 14
6. Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 9 12
7. Janosik Sieniawa 9 12
8. KS Luboń Skomielna Biała 9 11
9. Krokus Pyzówka 9 5
10. Szarotka Chochołów 9 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama